• Son
HappyCannon 540 Derece Manyetik 3'ü 1 Arada Veri/Manyetik Adaptörlü Şarj Kablosu, Tip-C, iProduct, Micro-USB ile Uyumlu, Hızlı Şarj için Konektördeki Beş Kontak (6.6 ft / 3.3 ft / 1.6 ft)

HappyCannon 540 Derece Manyetik 3'ü 1 Arada Veri/Manyetik Adaptörlü Şarj Kablosu, Tip-C, iProduct, Micro-USB ile Uyumlu, Hızlı Şarj için

Rating 
₺ 29.97

sayı
Mağazada

INTERCHANG 【DEĞİŞTİRİLEBİLİR MANYETİK ADAPTÖRLERLE 3'Ü 1 arada TASARIM】 : Evrensel 3'ü 1 arada tasarım, 1 kablonun Tip-C, i Product ve Mikro USB bağlantılarıyla uyumlu olmasını sağlar.Her kablo, farklı cihazlara bağlanmak için değiştirebileceğiniz 3 manyetik adaptör/konektör ile birlikte gelir. ROTATION 【540° DÖNDÜRME ve 3 UZUNLUK KABLOSU】 : Her paket, her durum için doğru uzunluğa sahip olduğunuzdan emin olmak için 3 siyah naylon halat kablosu (6.6 feet/3.3 feet/1.6 feet) ile birlikte gelir. 540 ° döndürme, adaptör ucunun 360° dönmesini ve başın 180° bükülmesini sağlar, oyun oynarken/mesajlaşırken/web'de gezinirken veya telefonunuzu masanızda şarj ederken cihazınızı tutmaktan her durum için doğru açıyı bulmanızı sağlar. DURABLE 【DAYANIKLI ÖRGÜLÜ NAYLON KABLO】 : 2021 için yükseltildi.11.000'den fazla bükülme ömrü ile dayanıklı ve bölünmeye/kopmaya karşı son derece dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. CHARGE 【HIZLI ŞARJ ve VERİ İLETİMİ/SENKRONİZASYONU】 : Her manyetik kablo, aşırı ısınma korumalı QC 2.0 / 3.0 hızlı şarjı destekler.Cihazlar için yüksek verimli şarj sağlar.Hız fazla 480 Mb / sn iletim/senkron veri.Şarj ve Veri Senkronizasyonu, Type-C, i Product ve Micro-USB konektörlerine sahip en yeni cihazlarla uyumludur. box 【Kutuda ne var】 : Her kutu 3 siyah naylon kablo (6.6 ft kablo/ 3.3 ft kablo/ 1.6 ft kablo), 3 Manyetik Tip-C Adaptör Ucu, 3 Manyetik i Product Adaptör Ucu, 3 Manyetik Mikro USB Adaptör Ucu ile birlikte gelir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim