• Son
4 Parça Amerikan Bayrağı Yama 3. 2X2. 0 İnç Taktik ABD Bayrağı Yama İşlemeli Bez Dikmek ABD Bayrağı Yama (Siyah + Beyaz + Mavi)

4 Parça Amerikan Bayrağı Yama 3. 2X2. 0 İnç Taktik ABD Bayrağı Yama İşlemeli Bez Dikmek ABD Bayrağı Yama (Siyah + Beyaz + Mavi)

Rating 
₺ 23.85

sayı
Mağazada

Bir öğe 4 adet ABD bayrağı yama içerir.Boyut : 3.2 "X 2.0". 18 ay garanti.Her Amerikan bayrağı yaması bir Velcro desteği ile birlikte gelir.Kolay patch kaldırılması için yamalar koyuyoruz ne için dikiş yapabilirsiniz.Amerikan gururunuzu göstermek için onları ceketlere, yeleklere, iş gömleklerine, şapkalara, sırt çantalarına ve çoğu giysiye takın.Anıt Geçit Töreni, Tatiller veya günlük kullanım için idealdir.Aralarından seçim yapabileceğiniz yedi stil ile birlikte gelir.18 ay içinde memnun kalmanızı veya garanti vermenizi sağlar.Bu muhteşem Amerikan Bayrağı Yamalarıyla Amerikan Gururunuzu gösterin.Yama %100 işlemeli ipliklerden yapılmıştır.Dikişli yamalarımız, giyilebilir bir giysi veya zanaat projesine mükemmel bir dekoratif ektir.Havlular, battaniyeler, yastıklar, cüzdanlar, not defterleri, sırt çantaları, önlükler, ceketler, pantolonlar, tişörtler, kostümler, bebek giysileri ve çok daha fazlası için harika!Hassas kumaşlarda kullanım için değil.DİKİŞ talimatı - ELLE : 1/8 inç battaniye dikişi kullanın. - MAKİNE ile : inç başına 15 dikiş, zikzak ayarı kullanın ve asla düz bir çizgide kullanmayın.TANRI Birleşik Devletleri KORUSUN!!!Lütfen ürün deneyiminizi aşağıda "Müşteri Yorumları" nda paylaşın Paket içeriği : 4 x Amerikan Bayrağı Yamaları Garanti : 18 ay.

Ana özellikleri

Müşteri seçim