• Son
DIY 5D Elmas Boyama Plaj Numarası Kitleri tarafından, boyama Çapraz Dikiş Tam Matkap Kristal Rhinestone Nakış Resimleri Sanat Zanaat Ev Duvar Dekor için Hediye (Ayı, 16x12in)

DIY 5D Elmas Boyama Plaj Numarası Kitleri tarafından, boyama Çapraz Dikiş Tam Matkap Kristal Rhinestone Nakış Resimleri Sanat Zanaat

Rating 
₺ 38.61

sayı
Mağazada

Tuval Malzeme : Tuval、Yuvarlak Elmas、Araçları、Tam Matkap .Tuval Boyutu : 15. 7x11. 8 inç.Renkli baskı, çevre tuval, yüksek çözünürlüklü desen, iyi doku ve estetik duygu.Reçine payetler ile DIY boyama göz kamaştırıcı, ışıkta parlayan, şu anda en popüler DIY süslemeleri.Parlak, güçlü üçüncü boyut elmas; Mükemmel renk maç, canlı görüntü, resim, pırlantanın.asla solmayacak, reçine elmaslarından daha canlı ve parlak olacak.HD TUVAL-Yüksek net baskı yağlıboya tuval su geçirmezdir ve eşit bir dokuya sahiptir, desenin kendisi yapışkan bir arka plana ve resmi yapışkan tutmak için plastik bir üst üste sahiptir ve daha sonra taşlar tutacaktır, böylece resmi tamamlamanız kolaydır.Not : Aldığınız elmas resmi elmas eksikse, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, güzel resimleri tamamlamanıza izin vermek için size ücretsiz elmas teslim edeceğiz.Elmas boyama kiti yeni popüler ürünlerdir,çapraz dikişten daha kolay ve daha güzeldir.Üretim süreci basittir,tamamlamak için daha az zaman harcayabilirsiniz, klasik sanat eserlerini gerçekleştirmek kolaydır.Bir ressam olmanın nasıl bir his olduğunu anlayacaksınız.Elmas boyama dekompresyon olarak da kullanılabilir tool.As elmas yapmaya odaklanırsan kalbin yavaş yavaş huzura kavuşur.Elmas boyama kitleri akrabalarınıza veya arkadaşlarınıza hediye olarak sunulabilir, sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza elmaslarla olan dileğinizi ifade edebilir.Sadece duvara asın, odanızı ve dünyanızı daha güzel hale getirecektir.Şartname : Malzeme : Rhinestone + Tuval Kapsama : Tam Matkap Boyutu : 12x16 inç Paket Içerir : 1*Yüksek çözünürlüklü boyama tuval : Renkli yuvarlak diamonds : 1*Noktası elmas kalem : 1*elmas tepsi DIY Adımlar : 1.Kutuyu açın ve elmas çekme özel araçlarını kontrol edin. 2.Karşılık gelen sihirli küp elmasını bulmak için tuvalin altındaki tabloya bakın. 3.Kaleme uygun miktarda elmas yapıştırıcı uygulayın. 4.Karşılık gelen elması yapıştırın. 5.Elması ilgili tuval üzerine yapıştırın. 6.Elmasların geri kalanı ambalaj torbasının içine konabilir. 7.Elmasları daha cesur sağlamak için basın için bir kitap ya da elinizi kullanın.Notlar : 1. Viskozite azalması durumunda çok fazla bitmemiş tuval alanına maruz bırakmayın. 2. Kırışmayı önlemek için tuvali katlamayın. 3. Elmas yenmez, yutma gibi kazaları önlemek için çocukların oynamasına izin vermeyin. 4. Ürün dahil değildir frame.It sadece haddelenmiş bir tuval.Lütfen gözlük veya tahta ile çerçeveleyin ve dekorasyon süslemeleri için evinize asın. 5.Aldığınız elmas resmi elmas eksikse, lütfen ilk kez e-posta ile bizimle iletişime geçin.güzel resimleri tamamlamanıza izin vermek için size elması ücretsiz olarak teslim edeceğiz.

Ana özellikleri

Material:
Rhinestone+ Canvas
Coverage:
Full Drill
Size:
12x16inch
Package Includes:
✔1*High definition painting canvas :
✔Colorful round diamonds :
✔1*Point diamond pen :
✔1*diamond tray :
DIY Steps:
1.Open the box and check the diamond draw special tools. :
2.Refer to the table below the canvas to find the corresponding magic cube diamond. :
3.Apply a proper amount of diamond adhesive to the pen. :
4.Stick the corresponding diamond. :
5.Stick the diamond onto the corresponding canvas. :
6.The rest of the diamonds can be put inside the packaging bag. :
7.Use book or your hand to press the diamonds to ensure it's more stout. :
Notes:
1. Do NOT expose too much unfinished area of canvas in case of viscosity reduction. :
2. To avoid creasing, do NOT fold the canvas. :
3. The diamond inedible, do not let children play in order to avoid accidents such as swallowing. :
4. The product not included the frame. It is just a rolled canvas. Please frame it by glasses or wooden and hang in your home as for decoration adornments. :
5.If the diamond picture you receive is missing the diamond, Please contact us by email at the first time.,we will deliver you the diamond for free to allow you to complete beautiful paintings. :

Müşteri seçim