• Son
Futbolcu Yıldız Cristiano Ronaldo Aydınlık İşlevli Sırt Çantası CR7 Seyahat Öğrenci Futbol Taraftarları Gizli Sakli Konusmalar Erkekler Kadınlar İçin (Stil 2)

Futbolcu Yıldız Cristiano Ronaldo Aydınlık İşlevli Sırt Çantası CR7 Seyahat Öğrenci Futbol Taraftarları Gizli Sakli Konusmalar Erkekler

Rating 
₺ 137.97

sayı
Mağazada

1.Sırt çantası MALZEMESİ : Tam astarlı, yük taşıyan ancak hafif suya dayanıklı Yüksek kaliteli tuval.Yastıklı omuz askıları, yüksek geçirgenlikli malzeme ile geniştir, omuz ve boyun basıncını düşürür ve uzun süre taşıdığınızda serin tutar. 3.Nasıl Aydınlatılır : Sırt çantalarını doğal ışığa veya ışık ışınlamasına yaklaşık 20-30 dakika koyun, LOGO yaklaşık 4-6 saat parlayacak,ışık güçlü ise, ışık yoğunluğu ve süresi artacak, Böylece parlaklık süresi daha kalıcı olacaktır. 3.ÜRÜN BOYUTU : 18×6×11.8 inç. 4.Cristiano Ronaldo Hayranları için en iyi hediye.Günlük kullanım, okul, işe gidip gelme, hafta sonu kaçamağı, kısa yürüyüşler, kamp ve daha fazlası için her şeyle birlikte gitmesi kolay olan bu mükemmel sırt çantasıyla bir daha asla hangi çantayı getireceğinizle mücadele etmeyin.

Ana özellikleri

Müşteri seçim