• Son
Poolan 2 Paket 40mm Kristal berraklığında Top K9 Sınıf Boncuklu Çekme zinciri Uzatma tavan vantilatörü ışık için Her 1 metre Uzunluk (2 Paket, Stil D)

Poolan 2 Paket 40mm Kristal berraklığında Top K9 Sınıf Boncuklu Çekme zinciri Uzatma tavan vantilatörü ışık için Her 1 metre Uzunluk

Rating 
₺ 22.77

sayı
Mağazada

Paket : tavan vantilatörü, tavan lambası vb. Için 2 set şeffaf kristal top çekme zinciri ile birlikte gelir.Boyut : kristal top : 40 mm çapında K9 sınıfı cam; Zincir : 3.2 mm çapında, 1 metre uzunluğunda.Malzeme : çekme zinciri uzantısı, kristal bilyalı gümüş nikel kaplı boncuklu zincirden yapılmıştır.Paket içerir öğe resimde gösterildiği gibi aynı, zaten bağlı öğe gibi bir resim.Uyarı : bu öğe 3.2 mm boncuk zinciridir; Lütfen satın aldığınızda bilyalı çekme zinciri boyutunun yedek çapının olduğundan emin olun. 2 takım açık kristal top 40 mm K9 dereceli cam, 1 metre uzunluğunda tavan fan çekme zincirlerinin her 2 takım : Çek zinciri uzantısı Her set 1 adet kristal top, içerir 3 adet Konnektör, 1 metre uzunluğunda nikel alaşım kaplama; paket 2 set içerir tavan fanı ışık zinciri için bağlayıcı çekin zincir uzatma Boncuklu.Ayarlanabilir uzunluk : Çekme zincirini, günlük yaşamınız için uygun olan takmak için istediğiniz uzunlukta kolayca kesebilirsiniz.Uygulama : Sap veya uzatma çekme zinciri için iyi bir yedek; Tavan lambası, tavan vantilatörü, guyed masa lambası vb.Için uygundur. Dekorasyon olarak da kullanabilirsiniz, çünkü yeterince parlak ve sağlam, güzel ve şık görünüyor.Sıcak uyarı : 1. Lütfen satın almadan önce boyutundan emin olun. 2. Küçük parçalar, lütfen çocuklardan uzak tutun. 3. Lütfen dış kapı için kullanmayın.Özellikler : Malzeme : K9 sınıf cam temizle kristal ve metal Kristal top boyutu : 40mm çapında Zincir boyutu : 3.2 mm çapında, 1 metre uzunluğunda Miktar : 2 takım Paket içerir : 2 takım 40mm temizle kristal top çekme zincirleri.

Ana özellikleri

Müşteri seçim