• Son
Yodoit iPhone 7 Artı Ekran ile Ev Düğmesi, Ön Kamera, Hoparlör, LCD Ekran ve Dokunmatik Digitizer ile Onarım Aracı Kiti, Ekran Koruyucu (5.5 Beyaz)

Yodoit iPhone 7 Artı Ekran ile Ev Düğmesi, Ön Kamera, Hoparlör, LCD Ekran ve Dokunmatik Digitizer ile Onarım Aracı Kiti, Ekran Koruyucu

Rating 
₺ 161.97

sayı
Mağazada

Compatibility "Uyumluluk" i Phone 7 Plus (5.5 inç) için monte edilmiş yüksek kaliteli LCD ekran ve sayısallaştırıcı cam ekran.i Phone 7 Plus ekranınız kırık/ tepkisiz/ hasarlı/ ölü pikselli ise, bu sizin için doğru kısımdır. ◆ "Yükseltilmiş Versiyonu" Bu yedek ekran içerir ev düğmesi, ön kamera, yakınlık kablosu, metal kalkan plaka, kulaklık hoparlör, bu parçaları sökmeye gerek yok eski ekran. ▲ "Paket İçeriği" i Phone 7 Artı Ekran Değiştirme + Tam Set Araç Kiti + Manuel Talimat + Ekran Koruyucu. Notice"Uyarı" Dokunmatik Kimlik işlevi yalnızca telefonunuzun orijinal ana düğmesiyle çalışır.Touch ID'yi korumayı tercih ederseniz, ana ekran düğmesini eski ekranınızdan aktarmanız gerekir. Guaranteed "Garantili" Sevkiyat öncesi her ekran için QC ekibi tarafından %100 profesyonel denetim vardır.Ekran değişimi için uzun süre garanti ve profesyonel satış sonrası servis sağlıyoruz, ekranı kurduğunuzda veya kullandığınızda herhangi bir sorunuz varsa lütfen önce bizimle iletişime geçin.Yüksek Kaliteli LCD Ekran Değiştirme için i Phone 7 Artı Tam Meclisi, Ev Düğmesi İle, ön Kamera, kulaklık Hoparlör ve Metal Kalkan Plaka.

Ana özellikleri

Müşteri seçim