• Son
KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Ultrasonik Mücevher Temizleyici Gözlük, Mücevher ve Saat Temizleyicisinin Otomatik Temizlenmesi

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Ultrasonik Mücevher Temizleyici Gözlük, Mücevher ve Saat Temizleyicisinin Otomatik Temizlenmesi

Rating 
₺ 190.80

sayı
Mağazada

★ Yüksek Kaliteli Malzemeler : Bu ultrasonik temizleyici, mükemmel dokunma hissine sahipken dayanıklılığı sağlayan yüksek kaliteli su geçirmez yüzey kaplaması ile birlikte gelir. ★ Verimli Temizlik : Ultrasonik Temizleyici, değerli eşyalarınıza zarar vermeyecek ve aynı zamanda onları yeni gibi yenileyecek güçlü ama nazik bir temizlik için 42000 Hz ultrasonik ses dalgaları üretir. ★ Sessiz Temizlik : Çalışma gürültüsünü azaltmak için en yeni ileri teknolojiyi kullanıyoruz, temizleyici makineler hafif bir tıslama sesi çıkarır, böylece artık işin gürültüsü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. ★ Çok Amaçlı Ultrasonik Temizleme Makinesi : Büyük kapasiteli tankportable tasarım ultrasonik temizleyici, taşıması çok kolay nereye giderseniz gidin eşyalarınızı temiz tutabilir, mücevher temizleyici, saat temizleyici, protez temizleyici, gözlük temizleyici, bozuk para temizleyici, laboratuar aletleri temizleyici ve daha fazlası olarak kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan kesme : kirli takılar, gözlükler, saatler, protez, takı, elmas, kolye, yüzük, bilezik, madeni para, gözlük, çatal bıçak takımı, metal rozetler, kemer, su geçirmez saatler temizleme, tıraş, Tıraş makinesi, makine parçaları ve diğer değerli eşyalarınızı tıraş için uygundur. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.Ürün parametreleri : Şartname : Ürün adı : Ultrasonik temizleyicigüç : 15 WRated voltaj : 12 VUltrasonik frekans : 5000khzsu tankı kapasitesi : 300ml Net ağırlık : 430gürün boyutu : 198*82* 78mmprofesyonel mücevher temizleme efektleri, öğelerinizin sadece birkaç dakika içinde parlamasını/yenilenmesini sağlayabilir.Su haznesini suyla doldurun, eşyalarınızı yerleştirin ve profesyonel bir mücevher temizleme etkisi göreceksiniz.Temizliği arttırmak için biraz el sabunu/bulaşık makinesi ekleyebilirsiniz.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Ana özellikleri

Product name:
Ultrasonic Cleaner
Rated power:
15W
Rated voltage:
12V
Ultrasonic frequency:
5000KHz
Water tank capacity:
300ml
Net weight:
430g
Product size:
198*82* 78mm
Professional jewellery cleaning effects can make your items glow/renew in just a few minutes. Just fill the water tank with water, insert your items, and you will see a professional jewelry cleaning effect. You can add a little hand soap/dishwasher to enhance cleansing. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Müşteri seçim