• Son
KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici,Ultrasonik Takı Temizleyici Küçük Ev Temizleyici Gözlük İzle Takı Takı Ekipmanları, Bir

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici,Ultrasonik Takı Temizleyici Küçük Ev Temizleyici Gözlük İzle Takı Takı Ekipmanları, Bir

Rating 
₺ 267.90

sayı
Mağazada

★ Yüksek Kaliteli Malzemeler : Bu ultrasonik temizleyici, mükemmel dokunma hissine sahipken dayanıklılığı sağlayan yüksek kaliteli su geçirmez yüzey kaplaması ile birlikte gelir. ★ Verimli Temizlik : Ultrasonik Temizleyici, değerli eşyalarınıza zarar vermeyecek ve aynı zamanda onları yeni gibi yenileyecek güçlü ama nazik bir temizlik için 42000 Hz ultrasonik ses dalgaları üretir. ★ Sessiz Temizlik : Çalışma gürültüsünü azaltmak için en yeni ileri teknolojiyi kullanıyoruz, temizleyici makineler hafif bir tıslama sesi çıkarır, böylece artık işin gürültüsü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. ★ Çok Amaçlı Ultrasonik Temizleme Makinesi : Büyük kapasiteli tankportable tasarım ultrasonik temizleyici, taşıması çok kolay nereye giderseniz gidin eşyalarınızı temiz tutabilir, mücevher temizleyici, saat temizleyici, protez temizleyici, gözlük temizleyici, bozuk para temizleyici, laboratuar aletleri temizleyici ve daha fazlası olarak kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan kesme : kirli takılar, gözlükler, saatler, protez, takı, elmas, kolye, yüzük, bilezik, madeni para, gözlük, çatal bıçak takımı, metal rozetler, kemer, su geçirmez saatler temizleme, tıraş, Tıraş makinesi, makine parçaları ve diğer değerli eşyalarınızı tıraş için uygundur. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.200x138x63 304 paslanmaz çelik astar/ABS shell Product boyutu 15 WVibration frekans : 45000 Hz Rated kapasitesi : 500ml Display ekran : LED sıvı kristal display Cleaning zaman : 3min Battery kapasitesi : 3000m Ah Product ağırlık : 458g Product malzeme : ürün parametreleri : özellikler : Ürün Adı : Ultrasonik Cleaner Color : siyah, gray Rated güç.5mm Professional mücevher temizleme etkileri öğeleri/sadece birkaç dakika içinde yenilemek kızdırma yapabilirsiniz.Su haznesini suyla doldurun, eşyalarınızı yerleştirin ve profesyonel bir mücevher temizleme etkisi göreceksiniz.Temizliği arttırmak için biraz el sabunu/bulaşık makinesi ekleyebilirsiniz.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Ana özellikleri

Product name:
Ultrasonic Cleaner
Color:
black, gray
Rated power:
15W
Vibration frequency:
45000Hz
Rated capacity:
500ml
Display screen:
LED liquid crystal display
Cleaning time:
3min
Battery capacity:
3000mAh
Product weight:
458g
Product material:
304 stainless steel liner/ABS shell
Product size:
200x138x63.5mm
Professional jewellery cleaning effects can make your items glow/renew in just a few minutes. Just fill the water tank with water, insert your items, and you will see a professional jewelry cleaning effect. You can add a little hand soap/dishwasher to enhance cleansing. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Müşteri seçim