• Son
IAİGOGO Evrensel Kuş Kafesi Kapak Tohum Catcher Naylon Örgü Papağan Kafesi Etek Ayarlanabilir Kuş Kafesi Net için Kare Yuvarlak Kafes-Siyah (Kuş Kafesi Dahil Değildir)

IAİGOGO Evrensel Kuş Kafesi Kapak Tohum Catcher Naylon Örgü Papağan Kafesi Etek Ayarlanabilir Kuş Kafesi Net için Kare Yuvarlak Kafes-Siyah

Rating 
₺ 35.97

sayı
Mağazada

Kuş kafesi kapağı : Kuş kafesi kapağı yüksek kaliteli naylon örgüden yapılmıştır.Yumuşak ve nefes alabilen kumaş, evcil hayvan kafesindeki havayı dolaştırabilir.Benzersiz aşk desen tasarımı, güzel ve rahat bir ortam yaratmak için kuş kafesinizi süslemek için de kullanılabilir.Zemini temiz tutun : Bu kuş kafesi naylon örgü ağı, yüzen tüylerin ve dağınık tohumların dışarıya yayılmasını önlemek için ihtiyaçlarınıza göre kuş kafesinin üstüne, ortasına ve altına monte edilebilir, bu da temizlik Yükünüzü azaltmaya yardımcı olur.Işığı zayıflatın : Bu nefes alabilen kuş kafesi eteği göz kamaştırıcı güneş ışığını zayıflatabilir, ışığı tamamen engellemez ve kuş kafesinin içini dışarıdan açıkça gözlemleyebilir, evcil hayvanınız için rahat bir dinlenme ve oyun alanı sağlayabilirsiniz.Ayarlanabilir halat : Ayarlanabilir kuş kafesi tohum tutucusunun alt ve üst kısmı, formda tutmak ve kaymamak için elastik halatlarla tasarlanmıştır; Daha fazla sabitleme için halat tokasının arkasına küçük bir düğüm bağlayabilirsiniz.Evrensel boyut : 78.7 inç(200 cm) uzunluğa ve 15.7 inç(40 cm) genişliğe kadar papağan naylon örgü koruma boyutu,kuş kafesi eteği evrensel bir boyut tasarımını benimser ve boyutun kolay ve ücretsiz ayarlanması için ayarlanabilir bir elastik bant ile donatılmıştır.Kuş kafesi tohum yakalayıcısının üç avantajı. 1. Yüzen tüylerin, tohumların ve yiyeceklerin dışarıya yayılmasını önleyin, bu da temizlik yükünüzü azaltmaya yardımcı olur. 2. Bu nefes alabilen etek kapağı ışığı tamamen engellemez, ancak sert güneş ışığını zayıflatabilir ve evcil hayvanınıza rahat bir dinlenme ve oyun alanı sağlayabilir. 3. Ayarlanabilir kuş kafesi kumaş kapağının alt ve üst kısmı tohum yakalayıcı, formda kalmasını ve kaymamasını sağlamak için elastik halat tasarımını benimser.Şartname : Marka adı : IAIGOGO Ürün adı : Kuş Kafesi Tohum Catcher Malzeme : Naylon örgü Renk : Siyah Desen : Kalp şekli Çevresi : 78.5 inç/200 cm Genişlik : 15.7 inç/40 cm Paket dahil : 1*beyaz Kuş Kafesi Tohum Catcher İpuçları : 1.Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 0.4-1.2 inç/1-3 cm hataya izin verin. 2.Lütfen satın almadan önce boyutun kuş kafesiniz için uygun olup olmadığını onaylayın. 3.Elastik halat ayarlanabilir uzunluktadır.Gerektiği gibi ayarlanabilir,papağan örgü ağını daha iyi sabitlemek için son sabit konumda bir düğüm bağlayabilirsiniz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim