• Son
Rozet Saç Profesyonel Şekillendirici Tarak-Premium Yüksek Mukavemetli Saç Tarağı-Kırılmaz Çok Boyutlu Taraklar Saç Bakımı İçin Mükemmel Saç (2206)

Rozet Saç Profesyonel Şekillendirici Tarak-Premium Yüksek Mukavemetli Saç Tarağı-Kırılmaz Çok Boyutlu Taraklar Saç Bakımı İçin Mükemmel

Rating 
₺ 13.20

sayı
Mağazada

*İyi bir saç modeli tüm gününüzü değiştirebilir, saçlarınızı yönetebilir ve sayısız seçenekle uğraşlarınızı evcilleştirebilir.Kullanımı, temizliği ve yeniden kullanımı kolaydır.Herhangi bir stile kendiniz hakim olmak için çeşitli hafif, dayanıklı taraklar arasından seçim yapın. * Her tarak özel durumunuza mükemmel uyum sağlar.Tüm Saç Tipleri ve Stilleri için harika.Tüm Saç Uzunlukları İçin Tasarlanmıştır. *Bunlar profesyonel şekillendirici tarak koleksiyonu, her zaman mükemmel saç stilinizi koruyun,anywhere.So birçok stil, her zaman ihtiyacınız olan bir stil tarağı vardır. * Şekillendirme tarakları, kısa ve uzun saçlar, patlamalar, kıvırcık örgüler, orta noktalar, kıvırcık saçlar ve aradaki her şey için uygun, daha iyi kavrama için ergonomik tasarım konseptleri içerir. * ÖZEL HİZMET-Biz profesyonel nakliye ve müşteri hizmetleri seçti, 100% para iade garantisi memnun değilseniz.Özellik : 1 、 İstediğiniz tüm saç stillerini oluşturmak için profesyonel kuaför sınıfı tarak. 2、Tüm tasarım ergonomik tasarım konsepti içerir, iyi bir rahat tutuş, güçlü ısı direnci, elastikiyet vardır, sopa eller. 3、Güçlü ısı direnci.Kırılmayı, bölünmüş uçları ve kıvrılmayı önlerken hafifçe çözmek veya kızdırmak için ıslak veya kuru saçlardan kayar. 4、DIY, salon, kuaförlük, evde boyama, mikro örgü, spa, folyolama, vurgular ve keratinli saç tedavisi için mükemmeldir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim