• Son
10 Pcs Lazer Kesim Düğün Davetiyeleri Cep ile Boş Yazdırılabilir Kağıt, Hollow Oyma Gelin Duş Davet Kartları Zarf için Nişan, bekarlığa Veda Partisi (Pembe)

10 Pcs Lazer Kesim Düğün Davetiyeleri Cep ile Boş Yazdırılabilir Kağıt, Hollow Oyma Gelin Duş Davet Kartları Zarf için Nişan, bekarlığa

Rating 
₺ 26.97

sayı
Mağazada

【Davetiye Kartları Seti】 Paket, 10 adet düğün davetiyesi lazer kesim cepleri ve 10 adet boş iç sayfa içerir. 【Zarif Düğün Davetiyeleri】 İnci benzeri parlaklık cebi, bir kızın sırtının siluetlerinde ve şekillerinde lazerle kesilir.İçi boş oyma kartı çekici ve güzel yapar. 【Boyut ve Renk】 Hem düğün davetiyesi cebi hem de iç sayfa ölçüsü 4.9 x 7.1" (12.5 x 18cm).Muhteşem pembe renk tema partinizle iyi gider. 【Kendi Kartlarınız için Tasarım】 Basit davetiye karosu ve iç sayfa kartındaki tüy görüntü tasarımı ile yaratıcılığa ücretsiz.Veya lazer yazıcı ile yazdırılabilir, gerçekten başlamadan önce bir test baskısı yapmanızı öneririz. 【Uygulanabilir Fırsat】 Lazer kesim davetiye kartları düğün, gelin duşu, nişan, bekarlığa veda, evlilik yıldönümü, doğum günü veya mezuniyet kutlamaları için idealdir.Bu eşsiz düğün davetiyesi setinin en iyi anıları saklamasına ve arkadaşlarınıza ve ailenize en samimi davetiyeleri göndermesine izin verin. Girl Bir kızın sırtının güzel siluetleri ve şekilleri ve yüksek kaliteli lazer kesim teknolojisi, davetiye kartlarının olağanüstü görünmesini sağlar. Simple Basit metin ve grafiklere sahip iç sayfa, stiliniz için özelleştirilebilir, bu da kişiliği yapar ve aynı zamanda monoton değildir. Gorgeous Muhteşem Renk : İnci gibi parlak pembe davetiye cebi, sıcak damgalama desenli iç kağıtla zarif bir eşleşme yaptı. invites Düğün davetiyeleri, doğum günü partisi, yıldönümü, balo, gelin duşu, nişan, bekarlığa veda partisi vb.İçin idealdir.Şartname Renk : Pembe Boyutu : Hem Cep ve İç Levha : 4.9x7. 1" (12. 5x18 cm) Paket : 10 x Pembe Lazer Kesim Düğün Davetiyesi Cepler 10 x Beyaz İç Levha.

Ana özellikleri

Müşteri seçim