• Son
ARACI LAB Happyrim Kirpik Bireysel 1 paketi (3 pair) - Kirpik Yumuşak Kirpikler Doğal Popüler Dramatik Yanlış Eyelashes 1 paketi (3 pairs) (113İ)

ARACI LAB Happyrim Kirpik Bireysel 1 paketi (3 pair) - Kirpik Yumuşak Kirpikler Doğal Popüler Dramatik Yanlış Eyelashes 1 paketi (3 pairs)

Rating 
₺ 245.40

sayı
Mağazada

ÜRÜN açıklaması 1 : Hafif, ince liflerden yapılmış sahte kirpikler gözlerinizde rahatsızlık hissetmez ve doğal görünümlü kıvrılma ve tanım sağlar.ÜRÜN açıklaması 2 : Gözleri cesaretlendirmek için neredeyse algılanamayan bir uzunluk, hacim ve tanım artışı sağlayın.MÜKEMMEL ALET, MÜKEMMEL MAKYAJ.ARACI LABS TOOLİSTS iyi güzellik aplikatör okudu ve sadece düşünmektedirler, kaliteli makyaj araçları gerekir.Ms.Araç Laboratuvar kurdu ve toolist ve temsilcisi olarak çalışmış Iyi Sukyung, 20 yıl CHANEL gibi birçok global marka, SK-II, YSL, THE BODY SHOP, SEPHORA vs için planlı ve aplikatör geniş bir yelpazede yapmıştı.Ms.Iyi ARACI LABORATUARDAN yüksek kaliteli ürünler sundu.NE FARKLI.Alet Laboratuvarı, ürünleri yüksek küresel standartlara uygun olarak doğruladıktan sonra ürünler geliştirmiş ve piyasaya sürmüştür.Tasarımdaki farklılık performansta boşluğa yol açar.Deneyim size iyi aplikatörler kullanmanın önemli olduğu bir ders verir. 1.000.000 : Bir fırça yapmak için gereken kıl sayısı20 : Bir fırçayı tamamlamak için gereken zanaatkar sayısı50 : Bir fırça yapmak için gereken işlem sayısı30 : Bitmiş fırçanın kontrol edilme sayısı.Daha doğal görünümlü, mükemmel göz çizgisi oluşturmak için ince, hafif kirpik.Tıpkı kirpiklerim gibi.Son derece doğal görünümlü sahte kirpikler O kadar hafif ve incedir ki, gözlerinizi çekici hale getirmek için kirpikleriniz Sahte kirpikler gibi görünür derin kirpiklerim gibi doğal görünümlü, iyi tanımlanmış göz görünümü yaratır.İnanılmaz derecede tüy benzeri, hafif elyaf, hiç yaşamadığınız rahatlık ve iyi bir his sağlar. # mutluluk_rim_eyelash # sanatçı_eyelash # bireysel_eyelash. [Tutkal dahil değildir]. tool Lab ve Happyrim arasındaki 4. İşbirliği, makyaj sanatçısı Hyerim tarafından beceri ve know-how'ı ile tasarlanan ve geliştirilen dikkat çekici sahte kirpik ürününü sunmak.Happyrim diyor ki,. "Profesyonel bir makyaj sanatçısı olarak çalışan yüzlerce kozmetik ürün kullandım ancak tam olarak tatmin olmadım."Her zaman üzerine krema koyan en iyiyi hayal ettim." cake.In 2021, sonunda böyle bir susuzluğu gidermek için kirpiklerim gibi geldim.Profesyonel makyajınız hakkında daha fazla ayrıntı eklerseniz, denemenin zamanı geldi.Doğal ama muhteşem göz makyajı için çok yönlü hacim ve uzunluk (11mm). # For_wedding_makeup # Tarih # Seyahat.

Ana özellikleri

Müşteri seçim