• Son
YUESUO Taşınabilir AC Pencere Havalandırma Kiti ile Hortum, 3 Adet Pencere Slayt Kiti Plaka+ 5 Pencere Adaptörü Tüp Bağlayıcı + 5 Egzoz Hortumu (9 Paket)

YUESUO Taşınabilir AC Pencere Havalandırma Kiti ile Hortum, 3 Adet Pencere Slayt Kiti Plaka+ 5 Pencere Adaptörü Tüp Bağlayıcı + 5 Egzoz

Rating 
₺ 149.97

sayı
Mağazada

sealing【Sızdırmazlığı güçlendirin】 : Bu pencere kiti odanızı daha uzun süre serin tutar ve elektrikten tasarruf sağlar charges.It sıcak havayı pencereden etkili bir şekilde dağıtın, bu arada odanızda dolaşan sıcak havayı önleyin. Window【Reusable】 : Bu Pencere mühür kiti yüksek kaliteli PVC yapılır, hangi anti-ekstrüzyon, anti-aging, ve yıldan yıla kullanılabilir.Kullanılmadığı zaman yerden tasarruf sağlar ve saklanır. install【Kurulumu ve sökülmesi kolay】 : Taşınabilir klima için pencere slayt kiti plakamız yeni tasarımı benimsemiştir, ek alet gerektirmez, kurulumu ve sökülmesi çok kolaydır, Ayrıca kurulum videosu eklenmiştir, kurulum konusunda endişelenmeyin. 【Ayarlanabilir uzunluk】 : Çoğu dikey ve yatay sürgülü pencere için uygundur ve serbestçe gerilebilir ve uzunluğu ayarlanabilir.Maksimum ayarlanabilir uzunluk : 124 cm / 48.8". ▲ 【Package Include】 : 2x43 cm/16.93" Sabitleme Plakası, 1x43 cm/16.93" Ayarlanabilir Plaka,1 x egzoz Hortumu Adaptörü(13 cm/5"),1x5" Egzoz Hortumu, 1x10 METRE Sızdırmazlık Bandı, 3x Vidalar.Lütfen Satın Almadan Önce Pencere Boyutunu Kontrol Edin.

Ana özellikleri

Müşteri seçim