• Son
ZHUAN Cilt Dostu Güzellik Yatak Örtüsü Masaj Masa Levha Setleri Saf Renk, 4 Parça Masaj Masa Etek Spa Yatak Örtüsü ile Yüz Dinlenme Delik-Gri 70x190 cm (28x75 inç)

ZHUAN Cilt Dostu Güzellik Yatak Örtüsü Masaj Masa Levha Setleri Saf Renk, 4 Parça Masaj Masa Etek Spa Yatak Örtüsü ile Yüz Dinlenme Delik-Gri

Rating 
₺ 142.20

sayı
Mağazada

♦ Yüksek Kaliteli Elyaf - %100 Pamuk, Yumuşak Pamuk Liflerinden Yapılmıştır, Günlük Kullanımda Bile solmaz Ve Büzülmez use.It Normalden Daha Yumuşaktır materials.As Yıkamak İçin Bahsedilen, Yıkanması Kolaydır.Sadece Düşük Veya Orta sıcaklıkta Yıkayın Ve Kurutun. ✔ Mükemmel Uyum - Mikrofiber Masaj Masası Eteğimiz ölçülerindedir.Tüm Standart Boyutlu Sabit Ve Portatif Masaj Masalarına Uyar Ve Altında Saklamanız Gereken Her Şeyi Düzgünce Gizler. ✔ Akıllı mikrofiber kumaş-Her Mevsim kullanım için hafif, dokunuşa karşı süper yumuşak ve lekelenmeye karşı dayanıklı bir mikrofiber seçtik.Kullanımdan sonra temiz kullanmak isteyen kalır bekledikten sonra ılık su ile Yıkayın. Clean Temizlemesi kolay-Bu yatak eteği kolay temizlik için makinede yıkanabilir.Ütü veya pahalı temizlik gerektirmeden kurulayın!. Luxury Lüks spa seti - Güzel renkler ve sade tasarım, odanızın veya spanızın tüm ortamını iyileştirir.Bu Masaj Masası Etek Seti İle Masaj Masanızı Yenileyin.Müşterinize Profesyonel Ve Lüks Bir Görünüm Kazandırın.Bu Masaj Masası Etek Set.Is İşlevsellik Ve iyi Görünümün Mükemmel Bir Kombinasyonu.Nevresimler Güzellik Salonu Dövmeleri Spa Akupunktur Kayropraktik bakımları İçin Geçerli Olabilir.Anahtar Özellik : 1.Tüm maç : Bu Yatak Eteği,Çarşaflarınız,Yastık Kılıflarınız,Battaniyeleriniz,Farklı Renk Ve Malzemelerden Yapılmış Yatak Pedlerinizle Mükemmel Bir Şekilde Eşleştirilebilir Ve Yatak Odanız İçin Düzenli,Birleşik Ve Çağdaş Bir Görünüm Yaratır. 2.by Varsayılan Olarak, Masa Sayfasında Yüz Dayanağı İçin Bir Delik Vardır.Bu Yüz Dinlenme Deliği Olmadan Sizin İçin Özelleştirebiliriz. 3.bakımı Kolay : Makineyi Yıkamak İçin Kullanabilirsiniz Ve Ütülemenize Gerek Yoktur. 4 Parça Set (Etek Masa Örtüsü, Nevresim, Yastık Kılıfı Ve Sandalye Kılıfı) Kullanımınız İçin Tüm Olanakları Sağlar.Servis Garantisi : En İyi Müşteriyi Aldığınızdan Emin Olmak İçin Buradayız.Hizmet Ve Satın alma İle %100 % Mutluyuz.

Ana özellikleri

Müşteri seçim