• Son
ZZ Joakoah Vintage endüstriyel küresel kolye ışık, metal küre tavan ışık görüntüler için değiştirilebilir asılı ışık fikstür mutfak ada yemek masası yatak odası koridor.

ZZ Joakoah Vintage endüstriyel küresel kolye ışık, metal küre tavan ışık görüntüler için değiştirilebilir asılı ışık fikstür mutfak ada

Rating 
₺ 98.07

sayı
Mağazada

►Metal endüstriyel küresel kolye ışık fikstürü, vintage tarzı, siyah kaplama. ►Kısılabilir fonksiyon : Herhangi bir E26 tabanlı LED ampul, akkor ampul ve WİFİ Akıllı ampul ile iyi çalışır.LED ampul ve akkor ampul ekstra bir dimmer ile kısılabilir switch.It telefon Kontrolü, Alexa ve Google Asistan ile çalışan WİFİ Akıllı ampul kullanıyorsanız, dimmer anahtarına gerek yoktur. ►Boyut : 11.81" çapında, 11.81 " yüksekliğinde, asma hattı ayarlanabilir (maksimum uzunluk 47.24 inç), kurulumdan önce uygun kablo uzunluğunu seçebilirsiniz. ►Kolay kurulum, iyi paketleme ve Kullanım kılavuzu ve ek aksesuarlar, kurulumunuzu sağlar. ►Mutfak adası, koridor, yemek odası, yatak odası, kafe, bar, kulüp için mükemmeldir.Retro LED Ampul Tabanı : E26 Gerilim : Ampul başına 110 V Watt : Max 60 W Ampul Tipi : KOMPAKT floresan, Ampul ,Halojen Ampul Dahil ya da Değil : Ampul Dahil Değildir Fikstür Fikstür tamamen monte kadar elektriğe bağlamayın özellikler : Kategori : Metal Endüstriyel Kolye Işık Fikstür Tarzı. 3. Nasıl kurulacağını anlamıyorsanız, lütfen yardım için doğrudan profesyonel bir elektrikçiye başvurun. 4. Tüm Ürünler teslim edilmeden önce test herhangi bir sorun Varsa, lütfen bize ulaşın sizin için en iyi hizmet tedarik miyiz vardır.

Ana özellikleri

Müşteri seçim