• Son
100 % Gümüş Elyaf Kumaş Anti Radyasyon ve Önlük Giysi Yapımı için EMF Veya RF/LF Engelleme / Koruyucu İletken Faraday Bez EMI RFID Koruma Malzemesi, 0.67 cm / 26.37 in

100 % Gümüş Elyaf Kumaş Anti Radyasyon ve Önlük Giysi Yapımı için EMF Veya RF/LF Engelleme / Koruyucu İletken Faraday Bez EMI RFID Koruma

Rating 
₺ 183.90

sayı
Mağazada

◆ Xanperex, [%100 koruma] : RF / EMI / EMF / lf'yi kablolardan, anahtar kutularından ve diğer radyasyon kaynaklarından ve Bluetooth, klimalar, akıllı sayaçlar, sinyal kuleleri gibi çeşitli elektromanyetik dalgalardan koruyabilir.cep telefonları, yönlendiriciler, mikrodalgalar ve frekans elektrik alanları.Yüksek frekanslı elektromanyetik maddeleri etkili bir şekilde korur.Sızıntı önleyici etki mükemmeldir ve koruyucu etki neredeyse mükemmeldir. ♦ [100% saf gümüş elyaf] : vakum püskürtülmüş gümüş kaplama polyester fabric.It son derece iletken elastik bir malzemedir ve çok soft.It nötr deterjanla soğuk veya ılık suda temizlenebilir.Ağartma!. ◆ [Yüksek iletkenlik] : Yüzey direnci : 0.03 ohm'un altında, 30mhz'den 18ghz'e kadar ortalama zayıflama 85 db'dir.Koruma performansı 10 MHz ile 5 GHz arasında değişmektedir. ◆ [Özel Uzunluk] : Ürünün genişliği 150 cm'dir (59.05 inç).Daha doğru veya sürekli uzunluğa ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.Aksi takdirde, her parçayı seçtiğiniz boyutta göndeririz.Bu malzemenin kesilmesi ve dikilmesi çok kolaydır. Radyasyon koruma elbisesi, iş elbiseleri, günlük kıyafetler, pijamalar, iç çamaşırı, ev tekstili üretimi için Kullanılan, ve dokunmatik ekran eldiven[ilgili senaryolar] : klasörde.Ayrıca deri çanta, cüzdan ve kredi kartı çanta sarmak için, ya da bu sinyalleri kabul eder veya aktarır bilgi sızması ve bilgi hırsızlığı önlemek için cep telefonları için küçük bir çanta, akıllı anahtarlar ya da bir şey yapmak için kullanılabilir.EMI koruyucu kumaş, tüm normal EMF ve radyasyon kaynağı aralıklarını hafifletir ve koruma performansı 10 MHz ila 5 GHz arasında değişir.performans : %1.100 koruyucu radyasyon etkisi2. Güçlü oksidasyon direnci ve iletkenlik3. Saf Gümüş : Ürün Adı : anti-radyasyon kumaş, Gümüş lif fabric Function : static Composition ve içerik anti-radyasyon, anti - : %100 saf Gümüş çamaşır kumaş, yumuşak ve hafif esnek, dayanıklı, anti örme-oksidasyon, anti-radyasyon ve iyi elektromanyetik koruyucu etkisi, alerjik, doğal ve harmlessspecification değildir.Genişlik : 150 cm (59.05 in)package1 X anti-radyasyon gümüş elyaf fabricprompt : nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki farklar, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Tarzınızın resimde gösterildiği gibi aynı olduğunu garanti ediyoruz.Fabrikadan ayrılmadan önce, tüm ürünler kesinlikle test edilir.Paketi alırken veya kullanırken herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen satış sonrası servis ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size %100 tatmin edici hizmet sunmak için profesyonel kadromuz var.

Ana özellikleri

Product name:
anti-radiation fabric, silver fiber fabric
Function:
anti-radiation, anti-static
Composition and content:
100% pure silver knitted fabric, soft and slightly elastic, resistant to washing, anti-oxidation, anti-radiation, and good electromagnetic shielding effect.
Width:
150 cm (59.05in)
package :
1X anti-radiation silver fiber fabric :
prompt:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that your style is the same as shown in the picture. :
Before leaving the factory, all products are strictly tested. If you have any questions or concerns when receiving or using the package, please feel free to contact our after-sales service team. We have professional staff to provide you with 100% satisfactory service. :

Müşteri seçim