• Son
Wılove Profesyonel Elmas Seçici, Yüksek Doğruluk Elmas Tester Mücevher Test Kalem Taşınabilir Elektronik Elmas Test Aracı Takı Yeşim Yakut Taş için

Wılove Profesyonel Elmas Seçici, Yüksek Doğruluk Elmas Tester Mücevher Test Kalem Taşınabilir Elektronik Elmas Test Aracı Takı Yeşim

Rating 
₺ 44.97

sayı
Mağazada

【PROFESYONEL ELMAS SEÇİCİ】 : Moissanite Test Cihazı, Elmas Seçici II ile eşleşen bir cihazdır. Profesyonel elmas seçici sadece renksiz Moissanit ayrımı için kullanılır. 【TAŞINABİLİR】 : Kuyumcu elmas test cihazı hafif ve kompakt boyuttadır,taşıması kolay ve kullanışlıdır,elmasınızın gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu ayırt etmenize yardımcı olabilir. 【OPERATÖRÜN SADELİĞİ】 Moissanite Test Cihazı için basit ve doğru çalışma, düşük güç tüketimi,düşük pil alarmı (kırmızı ışık göstergesi), gevşek taşları tutmak için bir PU torba ve küçük test tepsisi ile donatılmıştır. 【ÖLÇÜM YÖNTEMİ】 : 1. Test edilecek değerli taşı gümüş bir bezle veya temiz bir havluyla silin ve metal tepsiye yerleştirin. 2. Arkadaki kontrol düğmesine parmaklarınızla basarken, arkadaki üçgen metal plakaya dokunmanız gerekir. 3. Test ederken, matkap kaleminin iğnesini değerli taş 4'ün yüzeyine dikey olarak bastırın. Gösterge ışığı gürültüyle kırmızıya dönerse, bu mücevher Moissanittir.Hiçbir şey olmazsa, o zaman bu mücevher gerçek bir elmastır. 【UYGULAMA ARALIĞI】 Test kalemi aşağıdakilere uygulanabilir : elmaslar, safirler, yakutlar, kristaller, akikler, zümrütler ve diğer çeşitli taşlar. ​Elinde elmas tester holding ❶While, dayanıklı çelik arka dokunmatik gerekir,❷There dayanıklı çelik bir anahtardır,elmas el (İNSAN VÜCUDU İLE ELEKTRİĞİ GEÇMESİ GEREKİR)tutulmalı VE ÖLÇÜM elektriksiz SONUÇ Silver Size : 2.2 ×4× 16 CM / tespit ×1.57×6.30 İnch Battery : 9 V (Pil Dahil Değildir) Ağırlık : 156g Detection Yöntem : Metal Color özellikler : Öğe Türü : Takı Tool Material : YANLIŞ ❸The prob elmas karşı karşıya,sonda ilk elmas dayanıklı çelik anahtarı yüz,Eğer Moissanite olduğunu,yeşil ışık 1 saniye için yanar ve sonra kırmızı ışıkta atlar, her zaman sağlam,Eğer Elmas İse olacak,yeşil ışık yanıyor ve 1 Moissanite Tester için sound Note : gerekir. Bu aletin probu çok hassastır.Kullanılmadığı zaman, elmas dedektörünü hasardan korumak için deri bir takım kullanmalısınız2. Doğru algılamayı sağlamak için düşük güçlü pil gerçek zamanlı olarak değiştirilmelidir3. Uzun süre kullanılmayacaksa pili çıkarın4. Doğru test için, yıllık bakımdan sonra kalibrasyon ayarını yapmanız önerilir. Paket Listesi : 1*ELMAS TEST CİHAZI1* Kullanım Kılavuzu1*Deri Çanta Kılıfı1 * Tepsi.

Ana özellikleri

Item Type:
Jewelry Tool
Material:
Metal
Color:
Silver
Size:
2.2 ×4× 16 CM / 0.87 ×1.57×6.30 Inch
Battery:
9V (Battery Not Included)
Weight:
156g
Detection Method:
❶While holding the diamond tester in your hand, you must touch the back of the impervious steel, :
❷There is a switch on the impervious steel,The diamond should be held in the hand (IT MUST PASS THROUGH THE HUMAN BODY TO CONDUCT ELECTRICITY, AND THE RESULT OF MEASUREMENT WITHOUT ELECTRICITY IS WRONG) :
❸The probe is facing the diamond,The probe must first face the switch on the diamond impervious steel, :
If it is Moissanite,the green light turns on for 1 second and then jumps to the red light, there will always be sound, :
If it is Diamond,the green light is on and there is no sound :
Note for Moissanite Tester:
1. The probe of this instrument is very sensitive.When not in use, you should use a leather suit to protect the diamond detector from damage :
2. Low power battery should be replaced in real time to ensure accurate detection :
3. Take out the battery if it will not be used for a long time :
4. For correct testing, it is recommended that you take a calibration adjustment after annual maintenance :
Package List:
1* DIAMOND TESTER :
1*Manuals :
1* Leather Pouch Case :
1*Tray :

Müşteri seçim