• Son
ZOSI 2 Paketi 12ft 12 V DC Güç Uzatma Kablosu,2.1 mm x 5.5 mm Güç Erkek Kadın Adaptörü Genişletici Kablo için Güvenlik Kamera, kablosuz IP ağ kamerası, CCTV DVR NVR Kaydedici, LED Şerit, Araba(Siyah + Beyaz)

ZOSI 2 Paketi 12ft 12 V DC Güç Uzatma Kablosu,2.1 mm x 5.5 mm Güç Erkek Kadın Adaptörü Genişletici Kablo için Güvenlik Kamera, kablosuz

Rating 
₺ 26.97

sayı
Mağazada

【12ft Ekstra Uzun Kablo】 2.1 mm x 5.5 mm Erkek-Dişi Konnektör, fişten uzak olsa bile cihazınızı evde veya dışarıda tutmanız için 12ft uzunluğunda. Işık şeridi 12 V 2.1 mm x 5.5 mm Güç Adaptörü aşağıda uyumlu bir özelliği, her marka IP güvenlik kamerası ve CCTV güvenlik kamera,bağımsız DVR için adaptör kablosunu uzatmak İçin,LED, DC 12 V 2.1 mm x 5.5 mm fiş kabul giriş ve gerektiren tabela, Ses,kamera,araba,tekne,monitörler,aydınlatma,yazıcılar, ses karıştırma ve kayıt cihazları, ya da bir şey AÇTI. 【Premium malzeme ve dayanıklı kalite】 Bu kablo,daha düşük direnç ve daha iyi elektriksel iletkenliğe sahip saf bakır malzemeden yapılmıştır. 【Tak ve Çalıştır】 Kablo tak ve çalıştır özelliğine sahiptir ve duvarların, zeminlerin vb. Yüzeyi ve içi gibi çeşitli uygulama senaryolarına iyi uyarlanabilir. 【Package Included】2 adet 12ft 2.1 mm x 5.5 mm Güç Uzatma Kablosu.

Ana özellikleri

Müşteri seçim