• Son
VALİCLUD 3 Adet Çanta Kolu Deri Wrap Kapakları Çanta Cüzdan Kolu Koruyucular Eyer Zanaat Kayış Yapma Malzemeleri Kayısı (2 kahverengi+ Siyah, 13X10X0. 2 CM)

VALİCLUD 3 Adet Çanta Kolu Deri Wrap Kapakları Çanta Cüzdan Kolu Koruyucular Eyer Zanaat Kayış Yapma Malzemeleri Kayısı (2 kahverengi+

Rating 
₺ 45.84

sayı
Mağazada

Ağır bir torbayı delerken ellerinizi korumaya yardımcı olun.Kullanımı kolay ve bir dereceye kadar emek tasarrufu.Tasarımda basit olmasına rağmen, kullandığınızda çok pratiktir.Ürünümüzün mükemmel işçiliği size iyi bir kullanım deneyimi getirecektir.Bu kulp kapakları rahat, yumuşak, esnek ve deforme olması kolay değildir.Açıklama Bu bir dizi 2 adet çanta el kapakları, prim PU deri malzeme, hafif ve çok taşınabilir, güvenli ve odorless.It - mükemmel işçilikle yapılmış, muhteşem ve harika görünüyor.farklı çanta çeşitleri için uygundur.El koruması için güzel bir yardımcı.Özellikleri-Malzeme : PU deri-Boyutu : Yaklaşık 5. 11 X3. 93 X0. 08 inç 13. 00 X10. 00 X0. 20cm - Bu kulp kapakları rahat, yumuşak, esnek ve deforme olması kolay değildir.- Tasarımda basit olmasına rağmen, kullandığınızda çok pratiktir.- Ürünümüzün mükemmel işçiliği size iyi bir kullanım deneyimi getirecektir.- Ağır bir çantayı delerken ellerinizi korumaya yardımcı olun.- Kullanımı kolay ve bir dereceye kadar emek tasarrufu. - Renk : Kayısı.Paket Dahil 2 x çanta el kapakları.

Ana özellikleri

Müşteri seçim