• Son
Juland 50 Parça Mini Saf Bakır Menteşeler Retro Pirinç Menteşeler ile 200 Parça için Yedek Çivi Ahşap Kutu Takı Göğüs Kutusu Kabine DIY Aksesuarları (10x8mm / 0. 4x0. 3 inç)

Juland 50 Parça Mini Saf Bakır Menteşeler Retro Pirinç Menteşeler ile 200 Parça için Yedek Çivi Ahşap Kutu Takı Göğüs Kutusu Kabine DIY

Rating 
₺ 22.47

sayı
Mağazada

Paket içerir 50 adet antik pirinç mini menteşeler, montaj delikleri için eşleşen çivi 200 adet ile, bir tornavida ile kurulumu kolay.Saf bakırdan yapılmış ve yüzey antik pirinç kaplama, korozyona dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklıdır.Her menteşe, tamamen açıldığında 10 mm uzunluğunda, 8 mm genişliğindedir, bu güzel dekoratif menteşeler minyatür ürünlerin güzelliğini arttırmak için kullanılabilir.Küçük ağaç işleme projeleri, mücevher kutuları, model yapımı, saklama kutusu, mini dolaplar, bebek evi, çekmeceler vb.Için idealdir.Plastik şeffaf saklama kutusunda paketlenmiş, kullanımı ve saklanması kolay, içinde ne olduğunu görmek kolay.Açıklamaları : - 50pcs küçük menteşeler, çoğu el sanatları için yeterli paketi. - Eşleşen vidalarla birlikte gelir, kurulumu kolaydır. - Saklama kutusu ile paketlenmiş, saklamak için uygun. - Yüksek kaliteli saf bakırdan yapılmış ve antika pirinç kaplama, korozyona dayanıklı ve anti-pas ile kaplı yüzey. - Mücevher kutusu onarımı, model yapımı, saklama kutusu yapımı, evinizin / mağazanızın etrafındaki hediye kutusu için mükemmeldir.Özellikler : Menteşelerin boyutu : 10x8mm / 0.4x0. 3 inç (tamamen katlandığında U x G) Renk : Pirinç Malzeme : Saf bakır ve antika pirinç kaplama Miktar : 50 takım Paket içeriği : 50 x Pirinç mini menteşeler 200 x Eşleşen yedek çiviler 1 x şeffaf saklama kutusu.

Ana özellikleri

Müşteri seçim