• Son
Gracelife 12-Pack Duş Perdesi Halkaları Kanca Dekoratif Çam Kozalağı Reçine Kolye, Ev Banyo Paslanmaz Perde Sürgülü Kanca (Çam Kozalağı Kolye)

Gracelife 12-Pack Duş Perdesi Halkaları Kanca Dekoratif Çam Kozalağı Reçine Kolye, Ev Banyo Paslanmaz Perde Sürgülü Kanca (Çam Kozalağı

Rating 
₺ 35.97

sayı
Mağazada

【BENZERSİZ tasarlanmış KULLANIŞLI KANCALAR】 : Sevimli retro çam kozalağı dekoratif güzel detaylı duş perdesi halkaları kancası.Kanca ve asmak için kolay ve perde serbestçe hiçbir sorun ile açık ve kapalı, parlak tamamlanmış olması için izin verir.Şık aşırıya kaçmadan bak tuvalet veriyor.Banyo, Çocuk odası, Yatak odası, Oturma odası, Tatil veya tatil ev dekorasyonu için mükemmeldir. 【PASLANMAZ YÜZEY İŞLEME】 : Duş perdesi kancaları birinci sınıf cilalı krom kaplamadır.Manyetik olmayan metal korozyona karşı dayanıklıdır, paslanmadan iç ve dış mekanlarda dayanır. 【KULLANIMI KOLAY SAĞLAM KAPATMA KANCALARI】 : Kancalar ağır bir perdeyi tutacak kadar güçlüdür.Kapatılmışlar, perdenin halkalardan kaymasını imkansız hale getiriyorlar.Toplam 12 parçalı duş perdesi kancaları, 22-25 mm (0.8"-1.1") çapındaki duş perdesi çubuğu için uygun şeffaf plastik kutuda gelir. 【SERBEST KAYMA HAREKETİ, KOLAYCA KAYDIRIN】 : Bu kancalar sürtünmeyi azaltmak ve sesleri ortadan kaldırmak için 5 silindirli bilyelere sahiptir, neredeyse hiç çaba harcamadan çubuk boyunca zahmetsiz kayma sağlar. Gracelife tarafından %100 KALİTELİ GARANTİLİ DUŞ PERDESİ kancaları.Eğer herhangi bir sorun varsa veya bir sorunuz bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin lütfen.Gracelife Çam Kozalağı Ev Dekorasyonu Duş Perdesi Halka Kancaları 6 Avantajları : 1.Premium cilalı krom kaplama, Paslanmaz 2 Manyetik olmayan, Korozyonsuz 3.Kolay 4 yüklemek için.Sürtünmesiz, Zahmetsizce Kayma 5.Perde ömrünü uzatır6.Yeni tasarlanmış şık dekorasyon elemanları. *Renk hakkında : ışık nedeniyle, ekran rengi sapması ve rengin kişisel anlayışı farklıdır, gerçek emtianın son rengi, anlayışınız için teşekkür ederiz).Ambalaj Dahil : 12 ADET X Duş Perdesi Kancaları.

Ana özellikleri

Müşteri seçim