• Son
CGBARBER profesyonel Alüminyum Soyunma Tarak, 4 türleri için metal saç taraklar saç şekillendirici dahil uzun saç kesme tarak, shoort şekillendirici tarak,kolu tarak,Kuyruk Tarak(gümüş)

CGBARBER profesyonel Alüminyum Soyunma Tarak, 4 türleri için metal saç taraklar saç şekillendirici dahil uzun saç kesme tarak, shoort

Rating 
₺ 50.97

sayı
Mağazada

【Yüksek kalite】 : Yüksek kaliteli uzay alüminyumdan yapılmış, hafif ve dayanıklıdır.Bir set, uzun saç kesme tarağı, kısa şekillendirme tarağı, sap tarağı ve perakende tarağı içeren saç bakımıyla ilgili tüm sorunları çözer. 【Günlük bakım için Perfer】 : Eşit olarak düzenlenmiş dairesel tarak dişleri, bölümleri almayı, ayrılmayı ve mükemmel çizgi ayrılmasını oluşturmayı kolaylaştırır.Saç büyümesi için yüksek frekanslı tarak ve kafadaki cilt için dostça. 【Saçınızı çok yönlü koruyun】 : Bu salon tarağı uzun saç kesme tarağı, kısa şekillendirme tarağı, sap tarağı, kuyruk tarağı içerir.Her birinin saçınıza bakmanıza yardımcı olabilecek farklı işlevleri vardır.Saç stilisti ve ev salonu için tercih edin. 【Ergonomik tasarım】 : Saç şekillendirme için tarak setleri, daha rahat olan ergonomik bir tutamağa uyum sağlar grip.It saçınızı örgü veya boyama sürecinde çalışır.Hafif profesyonel berber için daha uygundur. 【Herkes İçin】 : hairstyling için, ayrılık, salon berber, saç boyama, berber ve makyaj, sanatçı, ev salon, tüm saç tipleri ve uzunlukları için iyi kombinasyonu.

Ana özellikleri

Müşteri seçim