• Son
Guolarızı Ayarlanabilir Ağırlık Tezgahı, Tam Vücut Egzersiz için antreman Tezgahı, Fitness Ekipmanları Katlanır Çok Fonksiyonlu Tezgah (Siyah, 1081)

Guolarızı Ayarlanabilir Ağırlık Tezgahı, Tam Vücut Egzersiz için antreman Tezgahı, Fitness Ekipmanları Katlanır Çok Fonksiyonlu Tezgah

Rating 
₺ 199.50

sayı
Mağazada

Ayarlanabilir Pozisyon : Bu Kuvvet Antrenmanı Tezgahının Konumu Ayarlanabilir, Bu Da Farklı Yükseklikteki İnsanların İhtiyaçlarını Karşılayabilir Ve Kafa Riskini Azaltabilir Injury.At Aynı Zamanda, Farklı Fitness İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Fitness Prensiplerine Göre Kademeli Olarak Farklı Eğim Açıları Seçebilirsiniz. [Malzeme Yeni Yükseltme] 2 İnç Kalınlığında Arka Plaka, Lomber Omurgayı Korur Ve Size Rahat Bir Deneyim Sunar; İyi Deri, Yumuşak Ve Cilde Zarar Vermez; Kalınlaşmış Çift Tüplü Sırt, Çift Destek, Daha Kararlı. [Ayak Plastik Kabuk Doldurma] Eğimli Tahta, Ayak Tabanlarını Dolduran Dört Plastik Kabuğa Sahiptir Ve Bu Da Tüm Egzersiz Sırasında Kavramayı Artırabilir.Kapsamlı Egzersiz : Bu Ağırlık Tezgahı, Ağız Kavgası, Bacak Ayakta Durma Ve Hiperekstansiyon Gibi Çok fonksiyonlu Egzersizler İçin Kullanılabilir.Bu Tezgahı Kullanarak Karın, Kol Ve Bacak Kaslarını Aynı Anda Kolayca Eğitebilirsiniz.Çok Fonksiyonlu İşlevi Evde Kullanmanız İçin Çok Uygundur.Köpük Yastık Etkili Bacak Konumunu Korumak Ve Rahatlık Sağlayabilir Halter Ergonomik Yatak.Ayrıca, Tilt Bizim Ergonomik, Üç Stres Noktaları Tailbone Üzerinde Yoğun Bir Baskı Dağıtabilirsiniz.Aynı Zamanda, Daha Büyük Kas Gruplarını Egzersiz Yapabilirsiniz.Ağırlık tezgahı, ağız kavgası, bacak ayakta durma ve hiperekstansiyon gibi ayarlanabilir ve çok işlevlidir.Bu tezgahı kullanarak karın, kol ve bacak kaslarını aynı anda kolayca eğitebilirsiniz.Çok fonksiyonlu işlevi evde kullanmanız için çok uygundur.Ürün detayları : Ürün adı : Sit-up board Material : çelik/PU/köpükmaksimum yük : 330 poundürün ağırlığı : yaklaşık 24 poundpaketleme boyutu : yaklaşık 28.7x14. 6x14. 2 inç (Uxgxy)Ürün boyutu : yaklaşık 48. 4x13. 2x18. 9 inç (Ux Gx Y)Ürünler şunlardır : 1 x Dambıl tezgah.

Ana özellikleri

Müşteri seçim