• Son
Manikür Düzeltici, Pedikür Aracı Manikür Makası, Katlanır Manikür Aracı Manikür Sökücü Ayak Tırnakları için Çok Fonksiyonlu Tırnaklar(kırmızı)

Manikür Düzeltici, Pedikür Aracı Manikür Makası, Katlanır Manikür Aracı Manikür Sökücü Ayak Tırnakları için Çok Fonksiyonlu Tırnaklar(kırmızı)

Rating 
₺ 45.99

sayı
Mağazada

Bükülmüş burun pense bıçağı, ölü açı olmadan kırpmak için tırnak oluğuna daha derine nüfuz edebilir.Katlanır tasarım, kompakt ve küçük boyutlu, taşıması ve kullanımı kolaydır.Kaymaz sap, kalın ve ergonomik tasarım, tırnak kırpma için kavrama rahat.Çok fonksiyonlu, tırnakları kesmek, tırnak oluğu kirini çıkarmak, tırnakları parlatmak ve ölü cildi itmek için kullanılabilir.Lökonişi, tırnak oluğu, sert tırnak, sağlıklı tırnak vb.Gibi farklı tırnak kırpmaları için uygundur.Özellik : 1. Kaymaz sap, kalın ve ergonomik tasarım, tırnak kırpma için kavrama rahat.2. Bükülmüş burun pense bıçağı, ölü açı olmadan kırpmak için tırnak oluğuna daha derine nüfuz edebilir.3. Çok fonksiyonlu, tırnakları kesmek, tırnak oluğu kirini çıkarmak, tırnakları parlatmak ve ölü cildi itmek için kullanılabilir.4. Katlanır tasarım, kompakt ve küçük boyutlu, taşıması ve kullanımı kolaydır.5. Lökonişi, tırnak oluğu, sert tırnak, sağlıklı tırnak vb.Gibi farklı tırnak kırpmaları için uygundur.Spec : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Tırnak Manikür pensemalzeme : Plastik + Paslanmaz çelikopsiyonel Renk : Pembe, Siyah, Mavi, kırmızıboyutu : Yaklaşık.13. 4x5.4 cm / 5. 3x2. 1 katlama Boyutu : Yaklaşık.9. 1x5.5 cm / 3. 6x2. 2 inç Paket Listesi : 1 x Tırnak Manikür Pense.

Ana özellikleri

Müşteri seçim