• Son
HCY 12 Adet Yaratıcı Reçine Duş Perdesi kancaları Paslanmaz Duş perdesi Halkası Sanat Dekorları Dekoratif Banyo Kancaları (Gri)

HCY 12 Adet Yaratıcı Reçine Duş Perdesi kancaları Paslanmaz Duş perdesi Halkası Sanat Dekorları Dekoratif Banyo Kancaları (Gri)

Rating 
₺ 29.97

sayı
Mağazada

1.Moda ve güzel reçine duş perdesi kancaları, duş perdesi kancaları banyonuz için iyi görünümlü bir dekorasyondur.Bu duş perdesi kancaları ağır bir perdeyi tutacak kadar güçlüdür. 2.duş perdesi halkaları 22-30mm (0.8 inç -1.1 inç ) çaplı çubuk için uygundur.Onlar yüklemek kolaydır.Duş perdesi halkasını düz veya kavisli duş perdesi çubuklarına sıkıca tutun. 3.Bu duş perdesi kancalarına bayılacaksınız.Eviniz için mükemmel bir hediye.Kolay use.It kurulumu sadece birkaç dakika sürer, bu duş perdesi halkaları duş perdenizi ve astarınızı kolayca asmanıza izin verir. 4.Paket şunlardır : 12 Adet x Duş perde kancası.(Diğer şeyler dahil değildir).Paslanmaz çelik ve reçine kumaştan yapılmıştır.Paslanmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.Boyutu : resim gösterisi olarak. 5.Basit şık stil duş perdesi kancaları .Faydalı güzel seyahat, şükran günü, ev veya otel için Noel hediyeleri.Kullanımı kolay : Bu bling duş perdesi kancaları, duş perdesi halkalarınıza ve perde çubuğunuza hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir.Üstün Kalite : Bu duş perdesi kancaları cilalı krom kaplamalı dayanıklı çelikten imal edilmiştir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim