• Son
Dünya Kağıt Parası: Latin Amerika'dan 15 Banknot-Döviz Koleksiyonunuzu Eski Banknotlarla Yükseltin ve Koleksiyon Albümünüzü Tamamlayın. Orijinallik Sertifikası Dahildir.

Dünya Kağıt Parası: Latin Amerika'dan 15 Banknot-Döviz Koleksiyonunuzu Eski Banknotlarla Yükseltin ve Koleksiyon Albümünüzü Tamamlayın.

Rating 
₺ 118.50

sayı
Mağazada

Dünyevi Bir Cüzdan-Impacto'nun global grab çantasıyla Banknot Koleksiyonunuzu geliştirin ve genişletin.Uzman ekibimiz tarafından özenle bir araya getirilmiş bir ürün yelpazesinde 15 benzersiz çevrilmemiş nota hayret edin. Latin Amerika'yı Temsil Eden 15 Ülke-15 farklı ülkeden tahsil edilebilir banknotlarla dünya sikkeleri hakkındaki bilginizi derinleştirin.Patagonya ve ıa'nın en önemli bölgelerini kapsayan önceden sıralanmamış dünya banknotlarının koleksiyonunun keyfini çıkarın.Etkileyici Çeşitlilik-Koleksiyoncular için uzman küratörlüğünde bir kağıt para setinin tadını çıkarın.Çok çeşitli baskı renkleri, büyük ve küçük boyutlar, yüksek güvenlik önlemlerine sahip baskılar, farklı yüz değerleri ve son olarak koleksiyoncular arasında elde edilmesi zor olan bazıları.Uzman Denetlendi-Koleksiyoncular tarafından koleksiyoncular için bir dizi gerçek para seçin.Dünya faturalarınız Amerikan Nümismatik Derneği'nin bir üyesi tarafından incelendi ve bir Orijinallik Sertifikası ile birlikte gönderildi.The Impacto Promise-Mükemmel hizmet ve sertifikalı gerçek nadir paralar, banknotlar ve pulların heyecan verici setleri için Impacto'ya güvenin.Koleksiyonunuz, memnuniyetinize olan bağlılığımızla desteklenmektedir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim