• Son
Owlowla Yenidoğan Kundak ve Kafa Bandı Seti Jersey Pamuk kundak Şapka Seti Alma Battaniye Erkek Bebek Kız için(Bebek Mavi)

Owlowla Yenidoğan Kundak ve Kafa Bandı Seti Jersey Pamuk kundak Şapka Seti Alma Battaniye Erkek Bebek Kız için(Bebek Mavi)

Rating 
₺ 44.97

sayı
Mağazada

STYLISH ŞIK SET : Owlowla bebek kundak setimiz 1 adet 35" x 35" Jarse Kundak Battaniyesi, 1 adet Bere Şapka ve 1 adet Yay Bandı içerir, renklerimizin çoğu sadece kızlar için değil erkekler için de uygundur. ✔ SUPERSOFT PAMUK : Tüm setlerimiz %100 yüksek kaliteli jarse örme pamuktan yapılmıştır, 0-6 Aylık bebekler ve bebekler için uygundur ,yeni doğan bebeğinize sıcak ve rahat bir his verir. ✔ BEBEK KORUMASI : Bebeğinizi potansiyel risklerden koruyacak fermuarlar, cırt cırtlar veya çıtçıtlar yoktur, küçük meleğiniz için tehlike yoktur. MULTİFUCTİON MULTİFUCTİON KULLANIMI : alıcı battaniyelerimiz fotoğraf çekimleri veya herhangi bir özel durum için mükemmeldir : araba koltuğu veya bebek arabası battaniyesi vb. quality SÖZ : Kaliteli ürünler ve üstün hizmet sözü veriyoruz : herhangi bir nedenle ürünümüzden memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Yeni doğmuş bebeğinizi rahatça sarmak, çocuğunuzun uyumasına yardımcı olabilir ve bebeğinizi daha az uyanmaya teşvik edebilir.Bebeğinizi sarmanın sıcaklığı ve hafif baskısı ile sağlanan rahatlık, rahimde rahat olma hissini taklit edebilir.Bu, çocuğunuza bir güvenlik ve rahatlık hissi getirebilir ve onları sakinleştirmeye yardımcı olabilir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim