• Son
4 Pcs Mobilya Tekeri Tekerlekler Hiçbir Gürültü Döner Yumuşak Kauçuk Makaralar ile Iplik Kök için ofis koltuğu Sepeti Arabası Tezgah DUO ER (Renk : 2 fren 2 hiçbir fren)

4 Pcs Mobilya Tekeri Tekerlekler Hiçbir Gürültü Döner Yumuşak Kauçuk Makaralar ile Iplik Kök için ofis koltuğu Sepeti Arabası Tezgah

Rating 
₺ 251.10

sayı
Mağazada

Tekerlek Çapı : 25mm; Tekerlek Genişliği : 13mm, Gövde Boyutu : M6*15mm.Malzeme : Çelik, Plastik, Kauçuk. 360 derece evrensel dönen tekerlekler, yüksek kaliteli yumuşak kauçuk silindirler, sessiz ve halılarda iz bırakmaz veya zeminlerinizi çizmez.Dişli gövdeli kauçuk teker, kolay kurulum ve başka aletlere gerek yok.Evrensel döner tekerlekler, bebek karyolası yatağı, arabası, sandalye, dolap ve daha pek çok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.Seninle tanışmak güzeldi!Daha yüksek kaliteli ürünler satın almak için mağazamızda, hikayemiz başlıyor (^o^)/~Şartname : Malzeme : Çelik, Plastik, Kauçuk Tekerlek Çapı : 25mm; Tekerlek Genişliği : 13mm Stem Boyutu : M6*15mm Max.Rulman : 11 Kgpaket İçerir : 4 Adet tekerleknot : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ana özellikleri

Material:
Steel, Plastic, Rubber
Wheel Diameter:
25mm; Wheel Width
Stem Size:
M6*15mm
Max. Bearing:
11Kg
Package Includes:
4Pcs Wheels :
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated :
same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçim