• Son
Merhaba renk Silikon Kılıf için Köknar TV çubuk mini PC Lite 2020 Uzaktan Köknar TV çubuk mini PC Lite Alexa Ses ile Kontrol Uzaktan Lite Firestick Silikon Uzaktan Kapak için Firetvstick Lite ile Mıknatıs Teknolojisi (Mavi)

Merhaba renk Silikon Kılıf için Köknar TV çubuk mini PC Lite 2020 Uzaktan Köknar TV çubuk mini PC Lite Alexa Ses ile Kontrol Uzaktan

Rating 
₺ 29.97

sayı
Mağazada

【100 % Fıts】 Uzaktan Kapak Değiştirme Fır TV çubuk mini PC Lite 2020 Uzaktan Kumanda ile uyumlu. 【BULMASI KOLAY】 13 parlak renge sahip bu silikon kapaklı kılıf,Fır TV Stick Lite 2020 Uzaktan Kumandasını KOLAYCA bulmanızı sağlar. 【Tüm Düğmelere Tam Erişim】 Tüm düğmelere, bağlantı noktalarına ve işlevlere kolay erişim-Ultra ince tasarım düğmesi alanı. 【Rahat ve Hızlı】 Mıknatıs Teknolojisine sahip uzaktan kumanda kılıfı, evdeki herhangi bir uygun yere asılabilir veya sabitlenebilir. 【Paket】Fır TV Stick Lite 2020 Uzaktan Kumanda için silikon koruyucu kapak*1 (Uzaktan kumandayı içermez) Bilek kayışı*1, Küçük demir levhalar*2, Küçük mıknatıs*1 (NOT : Lütfen uzaktan kumandanızın modelini kontrol edin,uzaktan koruyucu kapağımız sadece Firetvsticklite 2020 ile uyumludur).F TV Stick Lite için Güç ve Ses Kontrolleri ile yepyeni Alexa Voice Remote Lite 2020 Sürümü ile uyumludur.Fır TV Stick (1. Nesil) veya Fire Stick 4k uzaktan TV için Alexa Ses Uzaktan Kumandası ile uyumlu değil Maksimum koruma sağlar : Kaymaz, Toz önleyici, yıkanabilir.Paket içeriği : F TV Stick Lite için 1 x Silikon Uzaktan kapak (Uzaktan kumanda dahil değildir).Bilek kayışı*1yeni özellik : Bu silikon koruyucu kapak manyetik bir işlev ekler, uzaktan kumandayı istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz-uzaktan kumandalarımızın her biri, ihtiyacınız olduğunda arka filmi yırtıp demir levhayı istediğiniz yere yapıştırabilmeniz için iki küçük 3 M tutkal demir parçası ile donatılmıştır. uzaktan kumanda uygun.Uzaktan kumandayı tekrar kaybetme konusunda asla endişelenmeyin!.

Ana özellikleri

Müşteri seçim