• Son
Duvar Montaj için Arlo Pro 4-Açık Montaj ile Anti-Hırsızlık Zinciri ve Su Geçirmez Kılıf için Arlo Ultra / Arlo Ultra2 / Arlo Pro 3 / Arlo Pro 4(Beyaz, 2 Paket)

Duvar Montaj için Arlo Pro 4-Açık Montaj ile Anti-Hırsızlık Zinciri ve Su Geçirmez Kılıf için Arlo Ultra / Arlo Ultra2 / Arlo Pro 3 /

Rating 
₺ 80.97

sayı
Mağazada

【Hırsızlığa Karşı Aksesuar Seti】 Arlo Ultra ve Arlo Pro 3 için bu güvenlik zincirlerini, montajları ve kılıfları kullanarak hırsızların hedefi olmaktan etkili bir şekilde kaçının. 【Hava Koşullarına Dayanıklı】 Arlo Ultra ve Arlo Pro 3'ü güneş ışığından, kardan, tozdan ve sudan korur.Uzun süreli koruma için üretilmiştir (Not : Arlo Ultra kamera dahil değildir). 【Çok yönlü Yol Koruması】 Tüm ev güvenliğini çok yönlü bir şekilde sağlamak için 360 derece döner ve 90 dereceye kadar eğime sahiptir. 【Çok Kullanışlı】 Arlo ultra için bu güvenlik zinciri montajını ve kılıfını kullanmak, şarjı veya pil değiştirmeyi veya gece görüşünü veya diğer işlevleri etkilemez. 【Kolay Kurulum】 Yüklemek için sadece birkaç adım.Bir kullanım kılavuzu dahildir.24/7 Müşteri Hizmetleri ile。 Paket içeriği : Case×2, Mount×2, Chain×2, tüm vidalar ve çapa yüklü almak için.Hırsızlığa karşı koruma için özel İplik Tasarımı.

Ana özellikleri

Müşteri seçim