• Son
CISLAN led Inground ışıkları, peyzaj aydınlatma dış ışık, 12 Volt alçak gerilim ıp67 su geçirmez veranda için dışında bahçe yolu havuzu sundurma Yard evi,sıcak beyaz 8 Parça(şampanya)

CISLAN led Inground ışıkları, peyzaj aydınlatma dış ışık, 12 Volt alçak gerilim ıp67 su geçirmez veranda için dışında bahçe yolu havuzu

Rating 
₺ 284.97

sayı
Mağazada

CİSLAN Aydınlatma, klasik zarafeti ve çağdaş şıklığı yayan aydınlatmayı geliştirmek için tasarım ve işlevi bir araya getirme tutkusuyla hareket eder. 【FEATURES 3000 K / 20lm / Sıcak Beyaz / CRI 80 + Gerilim 12 V-24 V AC / DC, güç adaptörü değiştirmek için gerekli 110 V için 12 V veya 24 V;. 【Artan Güvenlik ve Güvenlik】Güvenlik her zaman bir önceliktir.Evdeyken, akşamlar açık hava eğlencesi için en uygun zamandır, bu nedenle kilit yolların iyi aydınlatılması gerekir.Evde olmadığınızda, dış mekan aydınlatması onu korumaya yardımcı olabilir. 【IP67 SU GEÇİRMEZ】 IP67 su geçirmez LED iyi ışık, dış aydınlatma için mükemmel.Çimler, güverteler, çitler, yollar, bahçeler, avlular, basamaklar, yürüyüş yolları, ağaçlar ve havuz başı gibi açık alanlar için uygundur. 【3 yıl GARANTİ】 Fabrika ürünlerimiz Avrupa ve Amerika'nın çoğu UL, CE ve ISO kalite sistemi kimlik doğrulamasını geçti, tüm ürünler %100 nitelikli fabrika testidir. 30 günlük para iade garantisi, 3 yıl garanti ve ömür boyu satış sonrası destek garantisi.Dış aydınlatma evinizin doğal güzelliği ve enerjiyi artırır.Büyüleyici özellikleri vurgular, yolları aydınlatır ve çekici bir ortam oluşturur.Dış aydınlatma düşünürken, dikkate değer tüm özelliklerini göz önünde bulundurun.Arka bahçesinde güzel bir ağaç var mı?Bu spot.Verandanızda çekici mimari detaylar var mı?Dış mekan vurgu ışıkları ile onlara dikkat edin.Muhteşem bir bahçe için çok mu çalıştın?Yol ışıklarıyla yol göster.

Ana özellikleri

Müşteri seçim