• Son
Açık Zemin Işıkları Alçak Gerilim 12-24V,6W LED Hızlı Konnektörlü İyi Peyzaj Aydınlatması, Güverte, Basamak,Avlu, 4'lü Paket için Su Geçirmez Yeraltı Işığı (6W, Beyaz)

Açık Zemin Işıkları Alçak Gerilim 12-24V,6W LED Hızlı Konnektörlü İyi Peyzaj Aydınlatması, Güverte, Basamak,Avlu, 4'lü Paket için Su

Rating 
₺ 317.97

sayı
Mağazada

Dış Mekan zemin lambaları Alçak Gerilim 6 W, Bir ışık için yüksek parlaklık 600lm, dış mekan güvertenizi,bahçenizi,kuyunuzu, bahçenizi, yolunuzu vb.Aydınlatmak için 60 derece yukarı aydınlatma ışın açısının mükemmel optik lens tasarımı.LED zemin ışıkları açık su geçirmez 12 V, çocukların ve evcil hayvanların etrafında kullanılmasını güvenli kılan düşük AC/DC12-24 V voltajında çalışır.Kurulum için lütfen bu ürünü transformatöre bağlayın (110v'yi AC/DC12 V-24v'ye değiştirmek için transformatör gereklidir,alçak gerilim kablosu ve transformatör dahil değildir).Alçak Gerilim peyzaj aydınlatma ve aksesuarları dahil 4 paketi LED peyzaj aydınlatma AC/DC12-24 V ve 8 paketi hızlı tel konnektörler,kolay yüklemek için kapalı ve açık ışık.Su geçirmez contalar, basınçlı kauçuk conta, tel çıkışının etrafındaki kauçuk conta ile dış mekan LED spot ışıkları.IP67,alüminyum gövde ve temperli cam ve yağmurlu ve karlı hava koşullarına dayanıklı darbelere dayanıklı yüksek kaliteli Paslanmaz çelik panel.Peyzaj ınground aydınlatma Bu İyi Inground ışıklarda 50.000 saate kadar Alçak Gerilim Ömrü, fabrika desteği, sevkiyat öncesi %100 test, sadece satış sonrası destek ile bizimle iletişime geçin.Talimat : . 1. Vida 2. Paslanmaz çelik kapak. 3. Sertleştirilmiş cam. 4. Su geçirmez kauçuk conta 5. Len. 6.Siyah tutkal suyu. 7. LED çip. 8. Alüminyum levha. 9. Geçerli sürücü AC / DC12-24 V.10.Alüminyum ısı emici. 11.Gömülü bölüm 12.Tel.

Ana özellikleri

Müşteri seçim