• Son
CISLAN Led açık Inground ışıkları, 5 W alçak gerilim 12 V peyzaj aydınlatma IP67 su geçirmez için Dış veranda bahçe Yard geçit Driveway çim sundurma dekor yolu-sıcak beyaz 6 ADET (Trafo olmadan)

CISLAN Led açık Inground ışıkları, 5 W alçak gerilim 12 V peyzaj aydınlatma IP67 su geçirmez için Dış veranda bahçe Yard geçit Driveway

Rating 
₺ 269.97

sayı
Mağazada

CİSLAN Aydınlatma, klasik zarafeti ve çağdaş şıklığı yayan aydınlatmayı geliştirmek için tasarım ve işlevi bir araya getirme tutkusuyla hareket eder. 【FEATURES 3000 K / 250 lm / Sıcak Beyaz/CRI 80+ gerilim 12 V-24 V AC / DC, Trafo değiştirmek için gerekli 110 V için 12 V veya 24 V; (Trafo dahil değildir). 【PREMİUM BİLEŞENLER】 Maksimum dayanıklılık için yüksek korozyona dayanıklı döküm alüminyum gövde.yüksek darbe dayanımı için temperli güvenlik camı ile tamamlanmıştır.Tek kaynaklı entegre LED teknolojisi.30.000 saate kadar kullanım ömrü. 【IP67 SU GEÇİRMEZ】 IP67 su geçirmez LED iyi ışık, dış aydınlatma için mükemmel.Çimler, güverteler, çitler, yollar, bahçeler, avlular, basamaklar, yürüyüş yolları, ağaçlar ve havuz başı gibi açık alanlar için uygundur. 【3 yıl GARANTİ】 Fabrika ürünlerimiz Avrupa ve Amerika'nın çoğu UL, CE ve ISO kalite sistemi kimlik doğrulamasını geçti, tüm ürünler %100 nitelikli fabrika testidir. 30 günlük para iade garantisi, 3 yıl garanti ve ömür boyu satış sonrası destek garantisi.Dış aydınlatma evinizin doğal güzelliği ve enerjiyi artırır.Büyüleyici özellikleri vurgular, yolları aydınlatır ve çekici bir ortam oluşturur.Dış aydınlatma düşünürken, dikkate değer tüm özelliklerini göz önünde bulundurun.Arka bahçesinde güzel bir ağaç var mı?Bu spot.Verandanızda çekici mimari detaylar var mı?Dış mekan vurgu ışıkları ile onlara dikkat edin.Muhteşem bir bahçe için çok mu çalıştın?Yol ışıklarıyla yol göster.

Ana özellikleri

Müşteri seçim