• Son
XXF-Shop Ahşap Ayak Küvet Banyo Havzası Ahşap Ayak Havzası, Ayak Banyosu ile Ev Ayak Banyosu, Ayak Banyosu Varil, Ayak Banyosu Ev, Ayak Banyosu, Kokulu Köknar Varil, Ev Sağlık Hediye, 30 cm (Renk: B)

XXF-Shop Ahşap Ayak Küvet Banyo Havzası Ahşap Ayak Havzası, Ayak Banyosu ile Ev Ayak Banyosu, Ayak Banyosu Varil, Ayak Banyosu Ev, Ayak

Rating 
₺ 146.40

sayı
Mağazada

♦ Çevre sağlığı malzemeleri : Kokulu köknardan yapılmış, doğal ahşap, elle cilalanmış, kullanımı güvenlidir. design Derin tasarım : derin su tüm ayağı ıslatabilir, doğal hidro masaj yapabilir, kalp ve akciğer fonksiyonlarını iyileştirebilir, yorgunluğu hızla ortadan kaldırabilir, uykuyu iyileştirebilir. Thick Kalın çember, geleneksel dikiş teknikleri kullanılarak sabitlenir.İç pürüzsüz, kenarlar sıkı, su sızıntısı yok ve ince öğütme namluyu daha güçlü hale getiriyor. Material Malzemenin mukavemeti ve özellikleri nedeniyle, ayak varilleri aile otelleri, eğitim ve sağlık kurumları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Give Ailenize,arkadaşlarınıza,çocuklarınıza hediye olarak verin ve her zaman kendinizin ve ailenizin sağlığına dikkat edin.Ayak banyosu neden ahşap varil kullanmalı?Ayakları ıslatmak için ahşap fıçıların düzenli kullanımı, selvi ağacı geleneksel Çin tıbbı olarak kullanılabildiğinden çeşitli fiziksel semptomları hafifletebilir.Ahşap varil kullanmanın en büyük avantajı güvenliktir.Yeni fonksiyonlara sahip elektrikli ısıtma ayak banyosu namlusu, uzun bir kullanımdan sonra sızıntı fenomeni ortaya çıkabileceğinden, bu durum bizim için potansiyel bir tehdit oluşturacaktır. health.By aksine, yıllarca kullanılan ahşap varil böyle bir sorunla karşı karşıya kalmayacak olsa bile, aynı zamanda sonsuza dek istikrarlı ve güvenli kalacaktır.7. şartname yıl Olsun.*30*30cm Su seviyesi yüksekliği : (dahil) - 20 cm( hariç)25 cm ısı koruma etkisi iyi olur : sıcak su ve elektrikten tasarruf etmek için,bir saat içinde 2 - 3 derece düşer. 36 masaj : hayır manuel : yes Material : kokulu çam üzerine Olsun : kalabalık için Uygun : adults Style : ahşap tezgah (masaj ile), B () Boyut : Ayak banyosunun faydaları : 1. Kan dolaşımını teşvik 2. Metabolizmayı teşvik edin 3. Yorgunluğu ortadan kaldırın4. Uykuyu iyileştirin 5. Sağlık ve güzellik.Uygulanabilir durumlar : aile, otel, banyo, fitness kulübü, yatak odası, oturma odası.Uygulanabilir sahne : sağlık masajıpaketleme : Ayak küveti *1 Yoğun bir günün ardından, yatmadan önce bir süre sıcak suda bekletmek en iyi yoldur care.As her gün ona bağlı kaldığınız sürece, sizin ve ailenizin sağlığını koruyabilirsiniz.not : 1. Aydınlatma sorunları nedeniyle, ürünler ve resimler hafif bir renge sahip olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın.2. Ürün doğal ahşaptan yapıldığından, doku görüntüden biraz farklı olabilir.3. Varış zamanı : 10 - 20 gün.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sizin memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir.Ürünlerimiz sevkıyattan önce tamamen test edilir ve kalite garanti edilir, güvenle satın alabilirsiniz.Eğer herhangi bir sorunuz varsa, bu yüzden t bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Ana özellikleri

Müşteri seçim