• Son
209925 Doğrudan Fabrika Akıllı Telefon Yedek Parçaları Telefon Aksesuarları SIM Kart Tepsisi + SIM Kart Tepsisi + Nokia 5.1 TA-1075 için Micro SD Kart Tepsisi (Siyah) Cep Telefonu Aksesuarları (Renk: Mavi)

209925 Doğrudan Fabrika Akıllı Telefon Yedek Parçaları Telefon Aksesuarları SIM Kart Tepsisi + SIM Kart Tepsisi + Nokia 5.1 TA-1075 için

Rating 
₺ 292.20

sayı
Mağazada

Gönderi geldiğinde,lütfen önce paketin iyi durumda olup olmadığını kontrol edin, sonra lütfen açın.Tüm akıllı telefon yedek parçaları gönderilmeden önce %100 tek tek test edilir, lütfen kurulumdan önce tekrar test edin.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aldıktan sonra bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Test sırasında herhangi bir sorun bulursanız, lütfen onay için bize resim gönderin.Size bazı önerilerde bulunacağız.Nokia 5.1 TA-1075 için SIM Kart Tepsisi + SIM Kart Tepsisi + Micro SD Kart Tepsisi (Siyah).Cep telefonu aksesuarlar Imobil telefon aksesuarlarıyüksek kaliteli smartphone onarım aksesuarlarıön kırık one1 için yedek parçalar. Nokia 5.1 TA-1075.2 için SIM Kart + SIM Kart + Mikro SD Kart Tepsisi. Kırık veya çalışamaz olanı değiştirin.3. Her madde göndermeden önce iyi durumda kontrol ve olmuştur.4. Tamamen zinde ve çalışıyor.5. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Yedek parçaların değiştirilmesi sırasında neden olabileceğiniz cep telefonunuzda/cep telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağız.

Ana özellikleri

Müşteri seçim