• Son
AWSAD Çocuk Güvenlik Ağı Açık Balkon Bahçe Çit Naylon Koruyucu Net Yüksek Mukavemetli Polyester Halat Ulusal Standart Alev Geciktirici Güvenlik Düz Net Renk: 3 cm örgü, Boyutu : 6x8 m(20x26ft)

AWSAD Çocuk Güvenlik Ağı Açık Balkon Bahçe Çit Naylon Koruyucu Net Yüksek Mukavemetli Polyester Halat Ulusal Standart Alev Geciktirici

Rating 
₺ 683.31

sayı
Mağazada

BALCONY BALKON AĞI KULLANIM SENARYOLARI : merdivenler, balkonlar, peyzaj korkulukları, dış duvarlar vb.Için kullanılır. bebeklerin boşluklara, balkonlara, merdiven korkuluklarına, merdiven korkuluklarına, anti-kedilere, anti - damlalara ve diğer gelişmiş korumalara yaklaşmasını etkili bir şekilde önlemek için. SAFETY GÜVENLİK AĞI TEKNOLOJİSİ : profesyonel naylon kumaş dekoratif net, dayanıklı, gevşetilmesi kolay değil, belirgin koruyucu etki, güçlü soğuk direnci, donma önleyici ve korozyon önleyici özellik. FALLING DÜŞME ÖNLEYİCİ AĞIN KULLANIMI : Birçok çocuk üst kattan düşer.Lütfen bize çocukların güvenliğinin sağlanamayacağını söyleyin. ignored.It küçük hayvanları düşmekten korumak için bir kedi ağı olarak da kullanılabilir. SAFETY GÜVENLİK AĞI BOYUTU : halat 4mm kalınlığındadır ve örgü çapı 3/5/10 cm'dir, çocukların güvenliğini korumak için elimizden gelenin en iyisini yapın. FEATHER TÜY HALAT özellikleri : yumuşak malzeme, hafif ağ, çok katmanlı çözgü ve atkı, ince kablolama, ince işçilik; yüksek sıcaklık ve güneş koruması, su geçirmez; net çizgiler, kaymaz, aşınmaya dayanıklı.Net use sahne dokuma : açık ve kapalı El 6 mm kalınlığında ilgili﹣ Güvenlik ağı mesafe : 3cm, 5cm, 10cm Güvenlik ağı malzemesi : naylon çekirdek örgülü halat﹣ Güvenlik halatı(ayarlanabilir) seçim için boyutları Naylon halat emniyet ağı﹣ Koruma net boyutu : çeşitli marka : AWSAD﹣ Ürün ismi : ﹣ : ﹣ Bu ağır naylon net çocuklar tarafından çekilecek dayanıklı ve kolay değil - Kolay saklamak için kolay temizlenir ve düşen oyuncak ve ayakkabı kaçınarak anywherefeature﹣ çocukları Korumak için kullanılabilir.Ağ yıkanabilir ve katlanabilir-Yanlar ve alt kısımlar özel bir uzunluğa geri döndürülebilir.Lütfen güvenlik ağını özelleştirmeyin; Hatırlatma : 1. Ağın ömrünü etkilemeden ipi istediğiniz şekle ve boyuta kesebilirsiniz2. Boyut açıklaması : Dekoratif ağ elle ölçülür, hata 1-3 cm'dir, lütfen gerçek ürüne bakın3. Resim açıklaması : Koruyucu ağ, ışık, görüş açısı, ekran ve diğer sorunlar nedeniyle hafif renk sapmalarına sahip olabilir.Lütfen beni affet.

Ana özellikleri

Müşteri seçim