• Son
Ağaç Yuva Büyük Noel Ağacı Standı Tabanı için 10ft Gerçek Ağaçlar İskandinav Tarzı Noel Ağacı Tutucu Ağaçları için Istikrarlı Noel dekorasyon Kereste (Gümüş)

Ağaç Yuva Büyük Noel Ağacı Standı Tabanı için 10ft Gerçek Ağaçlar İskandinav Tarzı Noel Ağacı Tutucu Ağaçları için Istikrarlı Noel dekorasyon

Rating 
₺ 269.97

sayı
Mağazada

【İskandinav Tarzı】Finlandiya'da tasarlanan İskandinav tarzı, Noel ağacının ev tarzınıza daha uygun görünmesini sağlar, bu Noel ağacı standı ile Noel ağacı yakasına veya eteğine gerek yoktur. 【Kararlı ve Kolay Montaj】 Sürdürülebilir kayın ağacından yapılmış güçlü bacaklar, canlı Noel ağacının düz durmasını sağlar.Noel ağacınızı hızlı ve kolay bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olmak için en akıllı cıvata ve somunları kullanarak ergonomik tasarım. 【Büyük Su Kapasitesi】 Noel ağacı tutucusu, gerçek Noel ağacını taze tutmak için 1.27 gal su ile doldurulabilir, en iyi kaplama ile birlikte yüksek teknoloji ürünü üretim, sızıntı endişesi yok, halılarınızı ve zeminlerinizi sudan koruyun. 【Boyuta Dikkat Edin】 Noel ağacı tabanı, çapı 2.4 ila 5.5 inç ve 10 feet yüksekliğe kadar olan ağaçları destekler.Mükemmel oturduğundan emin olmak için Noel ağacınızı ölçmenizi öneririz. 【Mükemmel Hizmet】 Her zaman olduğu gibi, Tree Nest herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya öneriniz için hizmetinizdedir.Noel'in tadını çıkar!.İskandinav Tarzı Noel Ağacı Tutucu Noel Ağacı Dekorasyonu için Kararlı Noel Ağacı Yakası veya Ağaç Eteği Gerekmez.

Ana özellikleri

Müşteri seçim