• Son
USB 3.0 Uzatma Kablosu, JSAUX 2'li Paket 6.6 ft USB A Erkek USB A Dişi Genişletici Kablosu 5Gbps Veri Aktarımı USB Flash Sürücü, Klavye, Fare, Playstation, Xbox, Oculus VR, Kart Okuyucu, Yazıcı (Gri)

USB 3.0 Uzatma Kablosu, JSAUX 2'li Paket 6.6 ft USB A Erkek USB A Dişi Genişletici Kablosu 5Gbps Veri Aktarımı USB Flash Sürücü, Klavye,

Rating 
₺ 229.20

sayı
Mağazada

【Cihazlarınızı Uzatın ve Koruyun】 : JSAUX USB-USB 3.0 Uzatma Kablosu, cihazınızı başka bir USB cihazını bağlamak için daha uygun bir yere uzatabilir.Öte yandan, bu USB 3.0 uzatma kablosu, fiş ve fişten çekme süresini kısaltarak orijinal cihazın USB portunu mükemmel şekilde korur. 【Evrensel Uyumluluk】 : Usb bağlantınızı bilgisayarınıza ve Hub'lar, Yazıcılar, Kart Okuyucular, Bluetooth Adaptörleri, USB Flash Sürücüler, Tarayıcılar, Sabit Sürücüler, Fare, Klavye gibi çeşitli USB çevre birimlerine herhangi bir histerezis veya veri kaybı olmadan genişletmek için bu kabloyu kullanabilirsiniz. 【Veri Aktarımı için Daha Hızlı Hız】 : JSAUX USB 3.0 Uzatma Kablosu, USB 2.0 kablolarından 10 kat daha hızlı, 5 Gbps'ye kadar yüksek veri aktarım hızlarını destekler ve üstün kablo performansı ve hatasız veri iletimi sağlar.Geriye dönük uyumlu, USB 2.0 ve USB 1.1 standart cihazlar için destek ile. 【Altın kaplama Konektörler】 : Paraziti en aza indirmek için optimum sinyal netliği ve koruma için korozyona dayanıklı, altın kaplama konektörlerle üretilmiştir. 【18-Month Warranty】 : Biz bu 6.6 ft USB 3.0 Uzatma Kablosu ile sorunsuz 18-month garanti ve güler yüzlü müşteri hizmetleri, herhangi bir sorunuz varsa, biz 24 saat içinde sorunu çözecektir.

Ana özellikleri

Müşteri seçim