• Son
MİNG-BİN Tezgah Kurulum Aracı Katılmadan için Taş Dikiş Setter Tesviye Granit Tezgah Dikişsiz Kurulum Araçları ile 4.5 İnç Vakum Vantuz (Renk : Altın, Boyutu: 1 Adet)

MİNG-BİN Tezgah Kurulum Aracı Katılmadan için Taş Dikiş Setter Tesviye Granit Tezgah Dikişsiz Kurulum Araçları ile 4.5 İnç Vakum Vantuz

Rating 
₺ 65.40

sayı
Mağazada

Montaj işlerinde iş parçalarının çekilmesi ve hizalanması için mandallı çift el kupası, iki düz yüzeyi veya dikişi bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır.Mermer ve granit, döşeme aynaları, cam, plastik gibi düz, gözeneksiz yüzeylerin bir araya getirilmesi gereken her durum için mükemmeldir.Malzeme : Alüminyum alaşım ve kauçuk, dayanıklı ve sağlam.Uygulama alanı : Mermer, kayrak, yer karoları, seramik karolar, aynalar, cam, plastik vb.Gibi pürüzsüz ve düz malzemeler için uygundur.Sahneyi kullanın : boşluk ayarı, yükseklik ayarı. Tesviye Granit Taş Tezgah Kurulum Aracına Katılmak için 4.5 inç Taş Dikiş Setteri1. İki düz, gözeneksiz yüzeyi veya dikişi birbirine çeker.Mermer, granit, zemin aynaları, cam ve plastik için uygundur.2. Sıkı tutma için iki adet 4.5 inç manul pompalama vakum vantuzu ve hassas tesviye için iki adet ince ayarlı ayarlanabilir düğme.3. Uzun ömürlü paslanmaz çelikten imal edilmiştirve dayanıklı doğal kauçuk, uzun ömürlü kullanım için çok yetenekli.4. Bu dikişsiz dikiş ayarlayıcıyı kullanarak işinizi hızlı bir şekilde bitirebilir ve elegantly.It profesyonel taş üreticileri ve granit tezgah üstü montajcılar için gereklidir.Ürün Ağırlığı : 4.4 kgmalzeme : Paslanmaz çelik, yüksek kaliteli doğal kauçuk Kap Çapı : 4.5 inçpaketleme Boyutları : 52*29*19cmvakum Pedi : flat Suction için kauçuk alt yüzey : 30kg.

Ana özellikleri

Müşteri seçim