• Son
300 pcs Kare Tırnak Formları Güçlü Yapıştırıcı Tırnak Formu Sticker Kılavuzu için UV Jel Akrilik Eğrisi Yanlış Nail İpuçları Uzatma, kısa Siyah Gökkuşağı Mor Balık Patten, NTF050 (300 pcs)

300 pcs Kare Tırnak Formları Güçlü Yapıştırıcı Tırnak Formu Sticker Kılavuzu için UV Jel Akrilik Eğrisi Yanlış Nail İpuçları Uzatma,

Rating 
₺ 59.97

sayı
Mağazada

Öğe Türü : Kısa Oval/Kare Uçlar için tasarlanmış Tırnak Formu;.Malzeme : 1. Kalın Malzeme, İyi Yatak ve Esnek, Kalıplama için harika; 2. Ön Taraf : Sedefli Film Kağıdından Yapılmış, Pürüzsüz Yüzeyli, Fazla Akrilik Tozu veya Uv Jeli Çıkarması Kolay, Tırnak Formunun Korozyonunu Önleyebilir Ve Daha Dayanıklıdır; 3. Arka Taraf : Çevre Dostu Tutkal, Cilde Zarar Vermez; 4. Güçlü Yapıştırıcı : İki kez tekrar Kullanılabilir.Boyutu : 7.5 cm (W) x 6 cm( L), 2.95 in (W) x 2.36 in (L); Miktar : 100 adet / grup, Renk : Bule veya Mor, rastgele tarafından gönderilen;.Tasarım : 1. Kullanımı kolay kısa ve Güçlü Malzeme.Ölçek : 7, Uzunluğu Ve Eğriliği Kontrol Etmenize Daha İyi Yardımcı Olabilir; 2. Yoğun Ölçek : Sabit Genişlik, Miktarını Kontrol Edebilir (akrilik Toz Veya Uv Jel); 3. Tırnak Şeklini Düzeltmek İçin 3 Nokta Vardır; 4. Benzersiz Açılış Ağzı Tasarımı,Tırnak Formunu Uzatma İçin Uygun Yerlerde Yapmak, Tırnak Formunu Ayarlamak Ve Kesmek İçin Zamandan Tasarruf Etmek İçin Tırnakları Ve Form Kılavuzunu Daha İyi Bağlayabilir Ve Sabitleyebilir. 5. Çıkarılması Kolaydır, Ancak Kolayca Deforme Olmaz.Uygulama : Akrilik UV Jel Yanlış Tırnak Uçları Uzatma için, Oval, Kare vb. Çiviler gibi istediğiniz gibi Farklı Tırnak Şekilleri yapabilirsiniz.Özellikleri : -100% yeni perakende ve yüksek kalite; - Miktar : 300 adet/grup; - İçin Tasarlanmış Ekstra Uzun Kare/Eşkenar Dörtgen/Stiletto İpuçları - Desen : Yeşil Balık Desen - Uygun için akrilik çivi uzatma / UV jel tırnak uzatma. - Güzel bir eğri oluşturmak için doğru miktarda sertliğe sahiptir. - Kolayca özelleştirilebilir ve deriden kaymaz. - Güzel tırnaklarınızı yapmak için doğru bir kılavuz sağlayabilen her tırnak formunda işaretlenmiş uzunluk ve sayılar vardır. - Tırnak formlarının ayarlanabilir genişliği. - Profesyonel Stüdyo Kullanımı veya Ev Kullanımı için mükemmel Tırnak Kılavuzu Etiket Bandı.Şartname : Malzeme : 1. Kalın Malzeme, İyi Yatak Ve Esnek, Kalıplama İçin harika; 2. Ön Taraf : Sedefli Film Kağıdından Yapılmış, Pürüzsüz Yüzeyli, Fazla Akrilik Tozu Veya Uv Jeli Çıkarması Kolay, Tırnak Formunun Korozyonunu Önleyebilir Ve Daha Dayanıklıdır; 3. Arka Taraf : Çevre Dostu Tutkal, Cilde Zarar Vermez; 4. Güçlü Kendinden yapışkanlı form Etiketi : İki Kez Tekrar Kullanılabilir.Tasarım : 1. Ölçek : 14, Uzunluğu Ve Eğriliği Kontrol Etmenize Daha İyi Yardımcı Olabilir; 2. Yoğun Ölçek : Sabit Genişlik, Miktarını Kontrol Edebilir (akrilik Toz Veya Uv Jel); 3. Tırnak Şeklini Düzeltmek İçin 3 Nokta Vardır; 4. Benzersiz Açılış Ağzı Tasarımı,Tırnak Formunu Uzatma İçin Uygun Yerlerde Yapmak, Tırnak Formunu Ayarlamak Ve Kesmek İçin Zamandan Tasarruf Etmek İçin Tırnakları Ve Form Kılavuzunu Daha İyi Bağlayabilir Ve Sabitleyebilir. 5. Çıkarılması Kolaydır, Ancak Kolayca Deforme Olmaz.Boyut : 7.5 cm (W) x 6 cm (L), 2.95 in (W) x 2.36 in (L) Uygulama Etkisi : Stiletto, kare,eşkenar dörtgen çiviler gibi istediğiniz gibi farklı tırnak şekilleri yapabilir Paket içeriği : -1* 300 adet Tırnak Formu.

Ana özellikleri

Müşteri seçim