• Son
KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Ev Akıllı Temizleme Makinesi Küçük Ultrasonik Takı Temizleyici Ultrasonik Gözlük Temizleme Makinesi, B

KEDUODUO Ultrasonik Temizleyici, Ev Akıllı Temizleme Makinesi Küçük Ultrasonik Takı Temizleyici Ultrasonik Gözlük Temizleme Makinesi,

Rating 
₺ 132.30

sayı
Mağazada

★ Yüksek Kaliteli Malzemeler : Bu ultrasonik temizleyici, mükemmel dokunma hissine sahipken dayanıklılığı sağlayan yüksek kaliteli su geçirmez yüzey kaplaması ile birlikte gelir. ★ Verimli Temizlik : Ultrasonik Temizleyici, değerli eşyalarınıza zarar vermeyecek ve aynı zamanda onları yeni gibi yenileyecek güçlü ama nazik bir temizlik için 42000 Hz ultrasonik ses dalgaları üretir. ★ Sessiz Temizlik : Çalışma gürültüsünü azaltmak için en yeni ileri teknolojiyi kullanıyoruz, temizleyici makineler hafif bir tıslama sesi çıkarır, böylece artık işin gürültüsü hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. ★ Çok Amaçlı Ultrasonik Temizleme Makinesi : Büyük kapasiteli tankportable tasarım ultrasonik temizleyici, taşıması çok kolay nereye giderseniz gidin eşyalarınızı temiz tutabilir, mücevher temizleyici, saat temizleyici, protez temizleyici, gözlük temizleyici, bozuk para temizleyici, laboratuar aletleri temizleyici ve daha fazlası olarak kullanılabilir. Yaygın olarak kullanılan kesme : kirli takılar, gözlükler, saatler, protez, takı, elmas, kolye, yüzük, bilezik, madeni para, gözlük, çatal bıçak takımı, metal rozetler, kemer, su geçirmez saatler temizleme, tıraş, Tıraş makinesi, makine parçaları ve diğer değerli eşyalarınızı tıraş için uygundur. ★Mağazamıza hoşgeldiniz★Biz profesyonel bir üreticiyiz Size kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz.Ultrasonik Cleaner Product renk : pembe/blue Best çalışma sıcaklığı : 15-40 ° voltaj ürün parametreleri : özellikler : Ürün Adı : *75(mm)Ürün ağırlığı : 460g Water tank kapasitesi : 350ml Professional mücevher temizleme etkileri öğeleri/sadece birkaç dakika içinde yenilemek kızdırma yapabilirsiniz.98 12 VRated geçerli : 2 AProduct boyutu : 173*Su haznesini suyla doldurun, eşyalarınızı yerleştirin ve profesyonel bir mücevher temizleme etkisi göreceksiniz.Temizliği arttırmak için biraz el sabunu/bulaşık makinesi ekleyebilirsiniz.Sizin memnuniyetiniz bizim tek dileğimizdirürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.24 saat içinde size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Ana özellikleri

Product name:
Ultrasonic Cleaner
Product color:
pink/blue
Best working temperature:
15-40℃
Rated voltage:
12V
Rated current:
2A
Product size:
173*98*75(mm)
Product weight:
460g
Water tank capacity:
350ml
Professional jewellery cleaning effects can make your items glow/renew in just a few minutes. Just fill the water tank with water, insert your items, and you will see a professional jewelry cleaning effect. You can add a little hand soap/dishwasher to enhance cleansing. :
Your satisfaction is our only wish :
If you have any questions about our products, please contact us. We will give you a satisfactory answer within 24 hours. :

Müşteri seçim