• Son
GRETD Avrupa Seramik Fincan Kahve Fincan Seti Kahve Fincan 6 Parça Set ev çiçek çayı Fincan Tabağı Kaşık Kupa (Renk: Bir, Boyutu: resimde gösterildiği Gibi)

GRETD Avrupa Seramik Fincan Kahve Fincan Seti Kahve Fincan 6 Parça Set ev çiçek çayı Fincan Tabağı Kaşık Kupa (Renk: Bir, Boyutu: resimde

Rating 
₺ 2650.83

sayı
Mağazada

Göze hoş gelen, ustaca bir çalışma.Zarif eşleştirme, farklı bir çekicilik yaşamanızı sağlar.Bardak tutacağı ve bardak gövdesi sıkıca ve sıkıca oturur.Zarif dekorasyon ve hoş kalp, seramik güzelliğinin ruhudur.Her türlü çay, kahve vb. Demleyebilir.Göze hoş gelen, ustaca bir çalışma.Zarif eşleştirme, farklı bir çekicilik yaşamanızı sağlar.Bardak tutacağı ve bardak gövdesi sıkıca ve sıkıca oturur.Zarif dekorasyon ve hoş kalp, seramik güzelliğinin ruhudur.Her türlü çay, kahve vb. Demleyebilir.Malzeme : porselenpaket listesi : 1 takım * fincan.Uyarı : 1. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 2-3% hataya izin verin.Teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin ol.2. Renk farklı monitörlerden değişebilir, lütfen gerçek ürüne bakın.

Ana özellikleri

Müşteri seçim