• Son
Zerodıs Elektrikli Bebek Tırnak Makası, 360 Derece Manikür Mini Karikatür Şeklinde Kararlı Hız Düşük Titreşim Otomatik Tırnak Parlatıcı Düzeltici 2-12 Yaş Arası Çocuklar için Uygundur (Açık Mavi)

Zerodıs Elektrikli Bebek Tırnak Makası, 360 Derece Manikür Mini Karikatür Şeklinde Kararlı Hız Düşük Titreşim Otomatik Tırnak Parlatıcı

Rating 
₺ 77.40

sayı
Mağazada

【Bebek Tırnak Düzeltici】 Bebeğinizin çizilmesini önlemek için bebeğinizin tırnaklarının keskin köşelerini kolayca yuvarlayın. 【Tırnak Makasının Özellikleri】 Yeni nesil sabit motorlar, sabit hız ve düşük titreşim kullanan elektrikli tırnak makası. 【Kullanımı Kolay】 360 derece manikür, tırnakların ince parlatılması ve kırpılması için kullanılabilir, kullanımı kolaydır. 【Temizlemesi Kolay】 Sevimli karikatür görünüm tasarımı, küçük ve taşınabilir, temizlenmesi ve kullanımı kolaydır. 【Otomatik Çalışma】 Otomatik tırnak makası, 2-12 yaş arası çocuklar için çok uygun, güvenli ve güvenilir.Şartname : Öğe Türü : Tırnak Makası Malzeme : ABS Pil : 2 x AAA Pil (Pil Dahil Değildir) Uygulanabilir Yaş : 2-12 Yaşında Ağırlık : Yaklaşık. 118g / 4.2 oz Ürün Boyutu : Yaklaşık. 8. 9x7.7x2.9 cm / 3.5x3.0x1.1in Paket Listesi : 1 x Tırnak Makası (Pil Dahil Değildir) 1 x Manuel 1 x Tornavida 1 x Fırça Not : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ana özellikleri

Item Type:
Nail Clipper
Material:
ABS
Battery:
2 x AAA Battery (Battery Not Included)
Applicable Age:
2-12 Years Old
Weight:
Approx. 118g / 4.2oz
Product Size:
Approx. 8.9x7.7x2.9cm / 3.5x3.0x1.1in
Package List:
1 x Nail Clipper (Battery Not Included) :
1 x Manual :
1 x Screwdriver :
1 x Brush :
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Müşteri seçim