• Son
BYRDZD Özel Tırnak Parlatıcı, 60 W Yüksek Güçlü Elektrikli Süpürge, İki-in-one Çok Fonksiyonlu Tırnak Aracı, 35000 RPM Yüksek Verimli Cila Sökücü ve Toz Toplayıcı (Renk: Beyaz)

BYRDZD Özel Tırnak Parlatıcı, 60 W Yüksek Güçlü Elektrikli Süpürge, İki-in-one Çok Fonksiyonlu Tırnak Aracı, 35000 RPM Yüksek Verimli

Rating 
₺ 180.90

sayı
Mağazada

machine İkisi bir arada makine, hepsi bir arada toz toplama, geniş toz toplama alanı, 60 W yüksek güç, hızlı hız, güçlü emiş gücü, 35000 rpm yüksek verimli taşlama, güçlü motor gücü, ayarlanabilir dönüş yönü. ◆ Ergonomik tasarım kolu, buzlu yüzey kalemlik gövdesi, parmak izi bırakmak kolay değil, rahat el hissi, uzun süreli kullanımdan sonra yorulmak kolay değil, dönen kendinden kilitlemeli sap, parlatma kafasını değiştirmek kolay. ◆ Gözenekli ısı dağılımı, gövdenin alt kısmındaki çoklu ısı dağılımı deliklerinin tasarımı, elektrikli süpürgenin havalandırılmasını ve ısı dağılımını sağlar, makinenin servis ömrünü uzatır ve dayanıklıdır. filter Yoğun filtre toz sızdırmaz ve toz toplama alanını arttırır.Filtrenin düzenli olarak temizlenmesi gerekir.Değiştirme süresi 4-6 aydır.Makine, düzenlemek ve kullanmak için uygun olan tırnak aletleri için yerleşik bir saklama kutusuna sahiptir. dust Tırnak toz toplayıcı, jel oje, poli tırnak tutkalı, toz daldırma, uzatılmış tırnaklar, jel tırnaklar, kristal tırnaklar vb.Tarafından üretilen tırnak tozunu temizlemek ve çıkarmak için kullanılabilir. ve çeşitli tırnak bakımlarından gelen tozu emer processes.Name : Taşlama ve Vakumlama makinesigüç : 60wvoltaj : 100-240 V 50/60 Hz Speed : 0-35000rpm Size : 23.6cm X21cm X7.5cmözellikler : tırnakları parlatın, tırnak tozunu emdirin, vb., havayı taze tutmak içinürünler şunlardır : adaptör, gövde, parlatma kafası, boya, filtre, parlatma kalemi, kalem tutucuprojemizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ana özellikleri

Müşteri seçim