• Son
YDSHOLL Karbür TCT Cam Matkap Uçları 1 Takım 1/4' Hex Shank Titanyum Kaplı Güç Araçları Aksesuarları Duvar Cam Delik Matkap (Renk : 7 adet 3-12mm)

YDSHOLL Karbür TCT Cam Matkap Uçları 1 Takım 1/4' Hex Shank Titanyum Kaplı Güç Araçları Aksesuarları Duvar Cam Delik Matkap (Renk : 7

Rating 
₺ 93.60

sayı
Mağazada

MALZEME : Yüksek kaliteli malzeme, yüksek sertlik, iyi aşınma direnci ve dayanıklılık.Yüksek hassasiyetli ve parlak ürünler elde etmek için işleme sürecini daha akıcı ve verimli hale getiren ekstra geniş talaş kaldırma alanı.CNC veri makinesi, freze makinesi, matkap makinesi, bakır, alüminyum, takım çeliği, dökme demir frezeleme ve ısıl işlem kalıbını doğrudan işleme veya ince işleme için mükemmeldir.DIY meraklıları ve metal işçileri için mükemmel bir hediye ve vazgeçilmezdir.Kullanımı kolay, hayatınızı kolaylaştıracak.DIY gereksinimleriniz için harika bir dizi temel aracımız var.Banyo karolarında veya duvar aynalarında hızlı delikler açmak için idealdir2. Dayanıklı ve daha uzun ömür için titanyum kaplamalı3. 3mm,4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm 12mm4 boyutlarında. 6. chucks ve bit tutucu için 35mm Hex shanközellikler : Tip : Cam Matkap uçlarımalzeme : Karbürk Aplama : Titanyum kaplamaboyutu : 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mmpaket içeriği : 1 Set Cam Matkap Ucu Seti.

Ana özellikleri

Müşteri seçim