• Son
UOEİDOSB Röportaj Çekim için SLR Kamera için Taşınabilir Teleprompter Ev Sahibi İnternet Ünlü Uzaktan Kumanda ile Dayanıklı Teleprompter (Renk: Cep telefonu, Boyut: 17.815.912.55 cm)

UOEİDOSB Röportaj Çekim için SLR Kamera için Taşınabilir Teleprompter Ev Sahibi İnternet Ünlü Uzaktan Kumanda ile Dayanıklı Teleprompter

Rating 
₺ 1221.84

sayı
Mağazada

Cep telefonu yatay ve dikey çekimi destekler : kendi çekim ihtiyaçlarınıza göre yatay ve dikey çekim arasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz.Cep telefonu gölgeleme süngeri : ışık sızıntısını ve yansımasını önleyin. 1/4 vida deliği : bir tripoda ve lamba tutucuya bağlanabilir.Üç noktalı tek satırlı tasarım : Yazılı makaleyi teleprompter aracılığıyla görebilir ve kelimeleri kameraya bakıyormuş gibi kolayca kaydedebilirsiniz.tip : cep telefonu modelleri, Kamera modelleri (isteğe bağlı).Cep telefonu yatay ve dikey çekimi destekler : kendi çekim ihtiyaçlarınıza göre yatay ve dikey çekim arasında serbestçe geçiş yapabilirsiniz.Cep telefonu gölgeleme süngeri : ışık sızıntısını ve yansımasını önleyin.1/4 vida deliği : bir tripoda ve lamba tutucuya bağlanabilir.Üç noktalı tek satırlı tasarım : Yazılı makaleyi teleprompter aracılığıyla görebilir ve kelimeleri kameraya bakıyormuş gibi kolayca kaydedebilirsiniz.Bağlantı talimatları : A. Açın : Gösterge ışığı yanana kadar güç düğmesini (yaklaşık 3 saniye) basılı tutunb.Bağlantı : Telefon ayarlarını açın, arayın ve kablosuz bağlantıya bağlanın (MOCUTE-052 S23-AUTO) C. Uzaktan kumanda : Uzaktan kumanda ile ilgili uygulamayı açın.D. Güç kapalı : Gösterge ışığı sönene kadar güç düğmesini (yaklaşık 3 saniye) basılı tutun.Açıklama : Teleprompter, kendi çekim ihtiyaçlarınıza göre yatay ve dikey çekim arasında serbestçe geçiş yapabilir.Özellikler : Malzeme : ABS+camürün boyutu : 17.8*15.9*12.55 cmtype : cep telefonu modelleri, Kamera modelleri (isteğe bağlı) Paket İçeriği : 1 * Teleprompter1 * cep telefonu genişletme kartı1 * Gölgeleme sünger sticker1 * Temizlik bezi1 * Uzaktan kumandanotlar : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Kullanımı kolay.

Ana özellikleri

Müşteri seçim