• Son
Siyah Nokta Remover Vakum, elektrikli Gözenek Vakum Siyah Nokta Extractor Temizleme Aracı Gözenek Temizleyici 6 Değiştirilebilir Başkanları ile 3 Modları Ayarlanabilir Emme ve Sivilce Extractor Aracı için Kadın ve Erkek(Beyaz)

Siyah Nokta Remover Vakum, elektrikli Gözenek Vakum Siyah Nokta Extractor Temizleme Aracı Gözenek Temizleyici 6 Değiştirilebilir Başkanları

Rating 
₺ 59.97

sayı
Mağazada

►“GX” modunda, siyah nokta cildin oluşmasını önlemek için aralıklı olarak otomatik olarak duraklar. red.So ilk kez kullanıcılar "GX" modunda pratik yapabilir ve ardından cildinize uygun modu seçebilir. ►Siyah noktaları temizler, kir yağını giderir, ölü cildi ve ince çizgileri azaltır, cildi masaj yapar ve sıkılaştırır. ►Yüzün neden olduğu bakteriyel enfeksiyonlarla başa çıkmak için ellerin kullanılmasını önlemek için bir sivilce iğnesi ile donatılmıştır. ►Dahili şarj edilebilir 680mah lityum pil, tek bir tam şarjla 150 dakika kullanabilirsiniz. ►Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.Sizin için iyi bir alışveriş deneyimi sunmak çalışıyoruz.Siyah nokta , akne, ölü cildi pul pul dökmenize ve sarkma cildi ve kırışıklık tedavisi, cilt gençleştirme ve melanin oluşumunu kontrol etmenize yardımcı olmak için yüksek teknoloji ve vakum ekstraksiyonunu benimseyin, cildinizi yumuşak ve pürüzsüz, daha genç ve canlılık dolu tutun.Nasıl kullanılır Adım 1 : İhtiyaçlarınıza göre farklı emme kafaları seçin.Adım 2 : Gözenek açmak için lütfen yaklaşık 5 dakika sıcak havlu veya vapur kullanın.Adım 3 : Siyah nokta temizleyiciyi gözenek etrafında ileri geri hareket ettirin, cilt çürüğü durumunda aynı gözenek üzerinde bırakmayın.Adım 4 : Yüzünüzü yıkadıktan sonra, gözenekleri küçültmek için lütfen buz havlu veya soğuk su kullanın.Sıcak ipuçları Cildi önlemek için bir seferde 5 dakikadan fazla kullanmayın damage.Do mor ve kırmızı cildi önlemek için tek bir yerde çok uzun süre kalmayın.Önce kol üzerinde çalışabilir, daha sonra kuru modda çalışabilirsiniz. face.In aynı parçanın mor ve kırmızı olmasını önlemek için otomatik olarak duracak kuru mod skin.Do cildiniz kırılmış ve hasar görmüşse kullanmayın.Kuru cilt haftada bir kez kullanın, yağlı ve karma ciltler günde iki kez kullanın. week.Do siyah nokta çıkarıcı gövdesini yıkamayın, değil waterproof.It kullandıktan sonra cildinizin biraz kırmızı olması normaldir, kırmızı 5 ~ 10 dakika içinde kaybolur.Paket içeriği 1 x Siyah Nokta Remover 1 x USB şarj kablosu 1 x Kullanım Kılavuzu 4 x Siyah Nokta Remover Araçları 6 x Emme Kafaları .

Ana özellikleri

Müşteri seçim