• Son
Elektrikli Scooter Lastikleri, 8. 5x50 Patlamaya dayanıklı Katı Lastikler, Kaymaz Delinmeye Dayanıklı, Kurulumu Kolay, Elektrikli Scooter/Denge Aracı Aksesuarları için uygun Elektrikli Scooter Lastikleri ( Boyut: 9.5 2 )

Elektrikli Scooter Lastikleri, 8. 5x50 Patlamaya dayanıklı Katı Lastikler, Kaymaz Delinmeye Dayanıklı, Kurulumu Kolay, Elektrikli Scooter/Denge

Rating 
₺ 98.40

sayı
Mağazada

Anti-patinaj desen karlı ve yağmurlu günlerde kullanılabilir yapar. ★ Sağlam tasarım, lastiği daha esnek ve yastıklama yapar, iyi şok direncine ve kaymaz performansa sahiptir, lastik patlaması ve şişirme sorununu önler ve size maksimum safety.It kalıcı olarak orijinal şekline geri dönecektir. ★ Güvenli ve kullanımı rahat, şişme yok, kanül yok, çivi yok, delinme konusunda endişelenmenize gerek yok, bakım yok, her zaman en iyisi condition.As sonuç olarak, lastik, normal lastiklerin tamamen şişirildiğinde güçlü olduğu gibi, herhangi bir basınç değişikliğine dayanabilir. ★ Mükemmel kavrama, patlamaya dayanıklı basınç direnci, aşınma direnci ve kaymaz direnç, hızlı ısı dağılımı ve uzun ömürlüdür yüzeyinde kauçuk oluklar ile yüksek kaliteli kauçuk malzemeden yapılmış.Herhangi bir yolla yüzleşmen için sana güven ver. ★ Kurulumu kolay.Katı bir lastiğin iç duvarı pnömatik bir lastikten daha sert olduğundan, lastiği düzgün bir şekilde yumuşatılmadan önce takmak daha kolaydır.Çeşitli boyutlarda lastikler sağlayın.Pnömatik lastikler, petek katı lastikler, tekerlekler, motorlar ve diğer aksesuarlar.Hoş geldin satın almak. (Özel boyut modelleri için lütfen iletişim Müşteri Hizmetleri)-kayma, aşınmaya dayanıklı, basınç-(1) Lastik Teknik Özellikleri : Katı tires Model : 50 8.5 * 9.5-2 Material : yüksek kalite rubber Maximum yük : 165 kg Size : Referans picture Applicable modeller : elektrikli scooter / 6 araba / twist önce sipariş boyutu ve uyumluluğu doğrulamak için resim car Please birim resistant Sales : çivi dayanıklı, bakım gerektirmeyen, patlama, olmayan dert vardırmaya gerek yok, gerek Yok Özellikleri : .Eğer herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Ana özellikleri

Müşteri seçim