• Son
HAOKTSB Elektrikli Scooter Lastikleri, 10 İnç Pnömatik İç ve Dış Lastikler, Kaymaz ve Aşınmaya Dayanıklı, Bebek Arabaları için Uygun / Scooter Elektrikli Scooter Lastikleri (Boyut: 260X55)

HAOKTSB Elektrikli Scooter Lastikleri, 10 İnç Pnömatik İç ve Dış Lastikler, Kaymaz ve Aşınmaya Dayanıklı, Bebek Arabaları için Uygun

Rating 
₺ 36.30

sayı
Mağazada

Anti-patinaj desen karlı ve yağmurlu günlerde kullanılabilir yapar. ★ Yüksek kaliteli kauçuk malzemelerin kullanılması, çeşitli hammaddelerin en iyi kombinasyonunu sağlayabilir, böylece lastiğin ömrünü uzatabilir.Kauçuk yivli bir yüzeye sahip, yuvarlanma direncini azaltırken mükemmel kavrama, kaymaz ve aşınma direnci, patlamaya dayanıklı basınç direnci, hafif ve dayanıklıdır.Güzel olduğundan emin ol. ★ Şişirilebilir iç ve dış lastikler, katı lastiklerden daha iyi yastıklama kapasitesine ve darbe direncine sahiptir ve aynı zamanda size maksimum güvenlik koruması sağlayabilecek iyi esnekliğe sahiptir. ★ Kalın lastikler iyi darbe dayanımı ve yastıklama kapasitesi sağlayabilir.Bütil kauçuk iç tüp iyi hava sızdırmazlığına, ısı direncine, yaşlanma direncine ve iyi kimyasal dirence sahiptir.Elektrik yalıtım performansı ve uzun servis ömrü, güvenli seyahatiniz için maksimum koruma sağlar. ★ Katı lastiklerle karşılaştırıldığında, takılması ve çıkarılması daha kolaydır, bu da zamandan tasarruf sağlar ve verimliliği artırır.Aynı modelin lastikleriyle yaygın olarak uyumludur.Sipariş vermeden önce, lastik boyutunu ve uyumluluğunu onaylamak için lütfen resimlere bakın.Çeşitli ebatlarda lastikler sağlayın.Pnömatik lastikler, petek katı lastikler, tekerlekler, motorlar ve diğer tüm aksesuarlar.Hoş geldin satın almak. (Boyut modelini özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen müşteri hizmetlerine başvurun)not : Sıradan lastikler (iç tüplü dış lastikler sıradan lastiklerdir) Orijinal sıradan lastikler doğrudan vakum lastikleriyle değiştirilemez.Ayrıntılar için, Vakum lastikleri ve eşleştirme iç lastikler sıradan tires Model olarak : [lastik] Malzeme seti (1) Pnömatik tire Sale birimi : iç lastik + dış tüp dış tüp, iç tüp [butil kauçuk]Özellikler : 260x55 Level : 4pr Maximum hava basıncı : 2.0 Maksimum yük kapasitesi : için 100kg Applies : bebek arabası / bebek carriage Specification : 10 X2 kullanılabilir (vakum tüpleri olmadan iç lastikler) otomobil satışları agent Vacuum bir lastik başvurun.Başvuru picture Application : elektrikli scooter / katlanabilir elektrikli bisiklet, vb 120kg Size 0 Level : 4pr Maximum hava basıncı : 2.0 Maksimum yük kapasitesi : : .Sipariş vermeden önce boyutu ve uyumluluğu onaylamak için lütfen resimlere bakın.Eğer herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.

Ana özellikleri

260x55 :
Level:
4pr
Maximum air pressure:
2.0
Maximum load capacity:
100kg
Applies to:
baby carriage / baby carriage
Specification:
10X2.0
Level:
4pr
Maximum air pressure:
2.0
Maximum load capacity:
120kg
Size:
Reference picture
Application:
electric scooter / folding electric bicycle, etc.
Please see pictures to confirm size and compatibility before order. If you have any problem,please feel free to contact us. :

Müşteri seçim