• Son
Xuulan Büyük tezgah sabunluk, El Sabunluk, Oje Çıkarıcı Pompa, Aşağı Itin Temizleyici Şişe, (Renk: Şeffaf, Boyutu: 200 ml)

Xuulan Büyük tezgah sabunluk, El Sabunluk, Oje Çıkarıcı Pompa, Aşağı Itin Temizleyici Şişe, (Renk: Şeffaf, Boyutu: 200 ml)

Rating 
₺ 205.50

sayı
Mağazada

Oje, losyon, şampuan, makyaj temizleyici, el dezenfektanı, masaj yağı vb.Için kullanılabilir. Various Çeşitli kullanımlar : Seyahat edebilir, akşam partilerine, partilere katılabilir, işte taşıyabilir, küçük ve zarif, geniş bir yer kaplamazsınız. ♦ Yüksek kaliteli pompa : Üstteki gümüş kaplamalı pompa, sıvı dağıtıcıya lüks bir his katar ve herhangi bir sıvı sabun veya losyon kullanmak için taşma önleyici bir çözüm sağlayabilir. ★Ürün detayları★Ürün Adı : El Sabunu Dispenseri Temassız Şişe Malzemesi : PPPump Kafa malzemesi : Anti-pas Kapasite : 30ml , 50ml , 80ml , 100ml , 150ml , 200ml Ağırlık : 50g Uygulanabilir Çevre : mutfak, banyo, tuvalet, kapı, sehpa, araba vb.Özellikler : Şişe gövdesi dayanıklı PP malzemeden yapılmıştır.Pompa kafası anti-pas yapılır material.No nem hakkında endişelenmenize gerek ve rust.It çeşitli nemli ortamlar için uygundur ve sabun sıvı şişesi bir köpük sıvısıdır. Not : 1. 7x24 H müşteri hizmetleri, herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla doğrudan bizimle irtibata geçiniz2. Farklı ortamlar nedeniyle, renk farkı olabilir, lütfen gerçek renge bakın, mutlu bir alışveriş diliyorum.

Ana özellikleri

Müşteri seçim